• -15% za zapis na Newsletter
  Subskrybuj Newsletter Douglas i odbierz 15% rabatu.
 • Wysyłka gratis od 199zł!
  Wszystkie zamówienia powyżej 199zł wysyłamy GRATIS! Czas dostawy to tylko 1-2 dni robocze!
 • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych.
  Czas dostawy to tylko 1-2 dni dostawy! Wszystkie zamówienia od 199 zł wysyłamy GRATIS!
 • Bezpłatny zwrot
  Zakupione produkty możesz z łatwością zwrócić w ciągu 30 dni - także w perfumeriach.
HONEST BEAUTY
HONEST BEAUTY

HONEST BEAUTY – piękno bez kompromisówKosmetyki do makijażu i pielęgnacji skóry, które celebrują różnorodne piękno dzięki starannie dobranym składnikom. Zasadą przewodnią marki jest tzw. „NO list”, stanowiąca podstawę tworzenia każdego produktu: tylko przetestowane i zweryfikowane składniki, które są bezpieczne pod względem zdrowia i przyjazne dla ekosystemu.

Formuły kosmetyków Honest Beauty opierają się o w pełni roślinne ingredienty, które są bezpieczne nie tylko dla skóry, ale i środowiska. To szczere, świadome i odpowiedzialne podejście stało się kluczem do sukcesu Honest Beauty – marki, która zdobyła zaufanie klientów w Stanach Zjednoczonych, a teraz podbija Europę.

HONEST BEAUTY

Jessica Alba - założycielka Honest BeautyJessica Alba od 2011 roku, kiedy założyła The Honest Company, może przedstawiać się jako odnosząca sukcesy businesswoman, oddana mama i topowa aktorka.

Marzeniem pięknej przedsiębiorczyni było wprowadzenie na rynek produktów o „czystym” składzie, które rzeczywiście spełniają obietnicę skuteczności, jaką marki składają wobec konsumentów. Honest Beauty nie prowadzi testów na zwierzętach, a swoje kosmetyki poddaje ciągłej kontroli jakości - Clean Beauty That Works.