• -15% za zapis na Newsletter
  Subskrybuj Newsletter Douglas i odbierz 15% rabatu.
 • Wysyłka gratis od 199 zł!
  Wszystkie zamówienia powyżej 199 zł wysyłamy GRATIS! Czas dostawy to 3-4 dni robocze!
 • Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych
  Czas dostawy to 3-4 dni robocze! Wszystkie zamówienia od 199 zł wysyłamy GRATIS!
 • Bezpłatny zwrot
  Zakupione produkty możesz z łatwością zwrócić w ciągu 30 dni - także w perfumeriach.
 • Perfumerie
  Znajdź perfumerię w swojej okolicy Tutaj znajdziesz profesjonalne doradztwo, informacje o usługach kosmetycznych, wydarzeniach i aktualnych ofertach.
  Użyj mojej obecnej lokalizacji
 • Karta Douglas
 • Newsletter
PINK RIBBON
PINK RIBBON

NADZIEJA NA ODKRYCIE LEKU ŁĄCZY NAS WSZYSTKICHNa świecie co 15 sekund kobiety dowiadują się, że chorują na raka piersi. Razem z Estee Lauder Companies jednoczymy się więc wokół wspólnego celu - weliminowania raka piersi z naszego życia. Rozpoczynamy Kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi, której międzynarodowym symbolem jest Różowa Wstążka. Włączamy się w ruch, który jednoczy pracowników, klientów, badaczy oraz osoby dotknięte chorobą w jednym celu - znalezienia lekarstwa. Poprzez wspólne zbieranie funduszy możemy wspólnie sprawić, że szybciej nadejdzie czas, w którym pokonamy nowotwór.

#CzasPokonaćRakaPiersi

PINK RIBBON

KAMPANIA NA RZECZ WALKI Z RAKIEM PIERSIKampania ma wymiar edukacyjny, naukowy i finansowy, dzięki którym na całym świecie szerzymy świadomość o raku piersi oraz zbieramy fundusze na naukowe badania medyczne.
Poprzez sprzedaż limitowanych edycji produktów z Różową Wstążką, firma Estee Lauder (Polska) przekaże 20% zysków ze sprzedaży na rzecz wsparcia badań nad rakiem piersi u kobiet z mutacją w genie BRCA1.
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego projektu.

Wesprzyj z nami misję uwolnienia świata od raka piersi.

PINK RIBBONvisual 3

AMBASADORZY RÓŻOWEJ WSTĄŻKISłuszna idea przedsięwzięć związanych z Różową Wstążką przyciąga nie tylko osoby prywatne, ale też celebrytów i osoby publiczne. Światową Ambasadorką Różowej Wstążki jest modelka i aktorka Elisabeth Hurley. W Polsce Ambasadorami zostali m.in. Magdalena Boczarska, Joanna Przetakiewicz, Sandra Kubicka, i Olivier Janiak. Celem wszystkich ambasadorów jest budowanie świadomości na temat zdrowia poprzez szerzenie podstawowej wiedzy o profilaktyce raka piersi.

Uczestnictwo w ruchu Różowej Wstążki przynosi nadzieję na istnienie świata bez raka piersi.