• -15% za zapis na Newsletter
  Subskrybuj Newsletter Douglas i odbierz 15% rabatu.
 • Wysyłka gratis!
  Wszystkie zamówienia wysyłamy GRATIS! Czas dostawy to tylko 1-2 dni robocze!
 • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych.
  Czas dostawy to tylko 1-2 dni dostawy! Wszystkie zamówienia wysyłamy GRATIS!
 • Bezpłatny zwrot
  Zakupione produkty możesz z łatwością zwrócić w ciągu 30 dni - także w perfumeriach.

REGULAMIN
OFERTY MIESIĄCA „2 ZAPACHY ZA 199ZŁ” LUTY 2019§1.
POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Organizatorem akcji promocyjnej „LOVE DEALS wybierz 2 zapachy za 199zł” (dalej: „Akcja promocyjna”) jest Douglas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Klif Tower, ul. Okopowa 58/72 01-042 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000051020, NIP: 897-16-60-890, REGON: 932675216, kapitał zakładowy 28.362.000 zł (zwana dalej: „Organizatorem”).
2. Akcja promocyjna będzie realizowana na zasadach określonych niniejszym Regulaminem. Przystąpienie do udziału w Akcji promocyjnej jest równoznaczne z zapoznaniem się, akceptacją i potwierdzeniem spełniania warunków Regulaminu oraz zobowiązaniem się do przestrzegania wszystkich jego postanowień.
3. Niniejszy regulamin dostępny będzie na stronie internetowej: www.douglas.pl oraz w perfumeriach stacjonarnych Organizatora.
4.Akcja promocyjna prowadzona będzie w perfumeriach stacjonarnych Organizatora na terenie Polski oraz w sklepie internetowym na stronie internetowej; www.douglas.pl. Zasady Akcji promocyjnej prowadzonej na stronie internetowej www.douglas.pl uregulowane są w § 5 niniejszego Regulaminu. W pozostałym zakresie postanowienia niniejszego Regulaminu stosuje się do Akcji promocyjnej prowadzonej na stronie internetowej, chyba, ze co innego wynika z tych postanowień.
5.W ramach samej Akcji promocyjnej, Organizator nie będzie przetwarzał danych osobowych uczestników Akcji promocyjnej, przy czym nie dotyczy to osób uczestniczących równocześnie w innych programach lub akcjach Organizatora, w tym programie lojalnościowym „Karta Douglas”.

§2.
CZAS TRWANIA AKCJI PROMOCYJNEJ


Akcja promocyjna rozpoczyna się w dniu 29 stycznia 2019 roku o godz. 00:00:01 i trwa do dnia 28 lutego 2019 roku do godz. 23:59:59 bądź do wyczerpania zapasów, przy czym w przypadku Akcji promocyjnej prowadzonej w perfumeriach stacjonarnych Organizatora, uwzględnia się godziny otwarcia poszczególnych perfumerii. W ww. czasie powinna zostać dokonana płatność za produkt objęty Akcją promocyjną (perfumerie stacjonarne), a w przypadku zakupu produktów w ramach Akcji promocyjnej prowadzonej na stronie internetowej Organizatora – w ww. czasie powinno nastąpić zamówienie produktu objętego Akcją promocyjną.


§3.
PRZEDMIOT AKCJI PROMOCYJNEJ ORAZ WARUNKI UCZESTNICTWA W AKCJI PROMOCYJNEJ PROWADZONEJ W PERFUMERIACH STACJONARNYCH


1. W ramach Akcji promocyjnej prowadzonej w perfumeriach stacjonarnych Organizatora, klient Organizatora (dalej: „Klient”) będzie mógł dokonać zakupu produktu w postaci pary zapachowej utworzonej w sposób dowolny przez Klienta spośród następujących 44 wybranych perfum i przy uwzględnieniu marki, rodzaju, objętości wskazanych poniżej (dalej: Para zapachowa”):

1 MONT BLANC LEGEND SPIRIT EDT SPRAY PROFUMO 30 ML
2 GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIOIA ARMANI ACQUA DI GIOIA EDP 30 ML
3 MUGLER ANGEL SEDUCING EDP 15 ML
4 MUGLER A MEN SEDUCING OFFER RUBBER 30 ML
5 VERSACE EROS EDT SPRAY 30 ML
6 VERSACE EROS POUR FEMME EDT VAPO 30 ML
7 TOMMY HILFIGER TOMMY EDC SPRAY 50 ML
8 TOMMY HILFIGER TOMMY GIRL EDC SPRAY 50 ML
9 COACH COACH FLORAL EDP 30 ML
10 COACH COACH FOR MEN COACH MEN 40 ML
11 ZADIG+VOLTAIRE THIS IS HER EDP SPRAY 30 ML
12 ZADIG+VOLTAIRE THIS IS HIM EDT SPRAY 30 ML
13 KENZO L'EAU PAR K.FEMME EKF WODA TOALETOWA 30 ML
14 KENZO L'EAU PAR K.HOMME EKH WODA TOALETOWA 30 ML
15 ABERCROMBIE+FITCH FIRST INSTI.BLUE WOM EDP SPRAY 30 ML
16 ABERCROMBIE+FITCH FIRST INSTINCT BLUE BLUE FOR MEN EDT 30 ML
17 CARVEN DANS MA BULLE EDP SPRAY 30 ML
18 CARVEN POUR HOMME EDT NATURAL SPRAY 30 ML
19 MONT BLANC LEGEND NIGHT MONT BLANC LEGEND NIGHT EDP 30 ML
20 DONNA KARAN DKNY NECTAR LOVE EDP 30 ML
21 TRUSSARDI 1911 DONNA EDT SPRAY 30 ML
22 TRUSSARDI RIFLESSO TRUSSARDI RIFLESSO EDT 30 ML
23 ARIANA GRANDE MOONLIGHT EDP 30 ML
24 SHAWN MENDES SIGNATURE II SIGNATURE II EDP SPRAY 30 ML
25 LANVIN ECLAT D`ARPEGE EDP SPRAY 30 ML
26 LANVIN ECLAT DE FLEURS EDP SPRAY 30 ML
27 MUGLER ANGEL SEDUCING EDP 15 ML
28 MUGLER ALIEN EDP SEDUCING 15 ML
29 GIORGIO ARMANI SUN DI GIOIA SUN DI GIOIA EDP 30 ML
30 GIORGIO ARMANI AIR DI GIOIA AIR DI GIOIA EDP SPRAY 30 ML
31 DONNA KARAN DKNY BE DELICIOUS F. EDP SPRAY 30 ML
32 TOMMY HILFIGER PEACH BLOSSOM EDP SPRAY PEACH BLOSSOM 30 ML
33 TOMMY HILFIGER PEAR BLOSSOM EDP SPRAY PEAR BLOSSOM 30 ML
34 ABERCROMBIE+FITCH FIRST INSTINCT WOMAN EDP SPRAY 30 ML
35 AZZARO CHROME EDT SPRAY 30 ML
36 AZZARO CHROME EDT SPRAY AZZARO CHROME 50 ML
37 CARVEN LE PARFUM EDP NATURAL SPRAY 30 ML
38 MONT BLANC EMBLEM EDT SPRAY 40 ML
39 BOUCHERON QUATRE FEMME EDP SPRAY 30 ML
40 LANVIN MODERN PRINCESS EDP 30 ML
41 COACH COACH EDP SPRAY 30 ML
42 MONT BLANC EMBLEM LADY EDT SPRAY 30 ML
43 DAVIDOFF COOL W.WOM. EDT SPRAY 30 ML
44 MERCEDES BENZ MAN EDT SPRAY 40 ML

przy czym cena całej Pary zapachowej w ramach Akcji promocyjnej będzie wynosiła 199 złotych. Pojedynczy produkt spośród przedstawionych na ww. liście, tj. produkt zakupiony nie w Parze zapachowej, sprzedawany jest po cenie regularnej.
2. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, rabatami, obniżkami prowadzonymi przez Organizatora lub na jego rzecz.
3. W przypadku, gdy Klient przy zakupie Pary zapachowej chce wykorzystać bon wartościowy lub rabat otrzymany w ramach uczestnictwa w programie lojalnościowym „Karta Douglas”, możliwość skorzystania z tak otrzymanego bonu lub rabatu może mieć miejsce wyłącznie wówczas, gdy
· (1) w ramach jednych i tych samych zakupów, objętych jednym paragonem Klient, oprócz Pary zapachowej, zakupi jeszcze co najmniej jeden produkt nie objęty żadną promocją, obniżką czy rabatem oraz
· (2) w przypadku bonów wartościowych cena ww. produktu (produktów) pozapromocyjnego, zakupionego obok Pary zapachowej musi wynosić co najmniej równowartość posiadanego bonu wartościowego, z którego korzysta Klient.
4. Para zapachowa będzie obejmowała zawsze dwa zapachy perfumeryjne wyłącznie spośród wskazanych w ust. 1 niniejszego paragrafu, przy czym dobór każdego z elementów Pary zapachowej spośród wskazanych w ust. 1 niniejszego paragrafu należy do Klienta. Organizator dopuszcza możliwość wyboru w ramach Pary zapachowej dwóch takich samych zapachów perfumeryjnych spośród wskazanych w ust. 1 niniejszego paragrafu.
5. Klient w ramach jednych zakupów w danej perfumerii stacjonarnej może nabyć tylko jedną parę zapachową.
6. Klient nie ma możliwości utworzenia Pary zapachowej z produktów w różnych perfumeriach Organizatora (tj. w ten sposób, że jeden element pary nabędzie w jednej, a drugie innej perfumerii Organizatora lub na stronie internetowej www.douglas.pl)
7. W trakcie trwania Akcji promocyjnej Klient nie ma możliwości zakupu pary produktów spośród wymienionych w ust. 1 poza Akcją promocyjną (tj. innego niż w formie Pary zapachowej). Nie wyłącza to możliwości zakupu pojedynczego produktu po regularnej cenie lub zakupu Pary zapachowej oraz kolejnego, pojedynczego zapachu spośród wskazanych w ust. 1 niniejszego paragrafu po cenie regularnej.

§4.
ZWROTY I REKLAMACJE


1. Organizator dobrowolnie umożliwia Klientowi odstąpienie od umowy sprzedaży Pary zapachowej i zwrot Pary zapachowej w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia dokonania zakupu w perfumerii stacjonarnej, bez wskazania przyczyny, na zasadach określonych poniżej: - podstawą dokonania zwrotu Pary zapachowej jest wyłącznie paragon fiskalny wskazujący na transakcję zakupu danej Pary zapachowej;
- Klient może odstąpić od umowy tylko osobiście w perfumerii stacjonarnej Organizatora, z jednoczesnym zwrotem Pary zapachowej;
- zwrot obejmuje całą Parę zapachową, tj. każdy z jej elementów;
- zwrot Klientowi ceny, za którą dokonał zakupu Pary zapachowej (199 złotych bez względu na wartość lub cenę poszczególnych elementów Pary zapachowej) nastąpi w formie wręczenia Klientowi karty upominkowej Douglas opiewającej na wysokość ceny zakupu Pary zapachowej (tj. 199 złotych), w zamian za zwrot Pary zapachowej;
- Klient może dokonać zwrotu wyłącznie pełnowartościowej, nieuszkodzonej, nieodpakowanej i nienaruszonej pod każdym innym względem Pary zapachowej (dotyczy to również każdego z elementów Pary zapachowej);
- w przypadku, gdy ze sprzedażą Pary zapachowej połączone było przyznanie Klientowi punktów na Karcie (klienta) Douglas, w przypadku skorzystania z ww. umownego prawa odstąpienia i dokonania zwrotu Pary zapachowej, punkty uzyskane w związku z tą transakcją są automatycznie anulowane z chwilą dokonania zwrotu Pary zapachowej.
2. W przypadku niezgodności zakupionej Pary zapachowej z zawartą umową sprzedaży (tj. wady fizycznej całej Pary zapachowej lub któregoś z jej elementów), Klient, będący konsumentem, może żądać usunięcia tej niezgodności na zasadach określonych w przepisach powszechnie obowiązujących (kodeks cywilny). Organizator zwraca uwagę, że w szczególności Klient w przypadku niezgodności produktu z umową może żądać 1) wymiany wadliwej Pary zapachowej lub jej wadliwego elementu na produkt wolny od wad; albo 2) żądać usunięcia wady Pary zapachowej lub jej wadliwego elementu; albo 3) złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny; albo 4) złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, przy czym uwzględnienie żądania odstąpienia od umowy lub obniżenia ceny możliwe jest dopiero wówczas, gdy pomimo złożenia reklamacji i jej zasadności Organizator nie dokona niezwłocznej i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymiany wadliwego elementu Pary zapachowej (lub wadliwej Pary zapachowej w całości), a ponadto odstąpienie od umowy jest możliwe, tylko wówczas, gdy wada jest nieistotna. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy (tutaj: zapłaconej ceny Pary zapachowej – w przypadku wadliwości całej Pary zapachowej lub elementu Pary zapachowej, w odniesieniu do którego zastosowano określony rabat) w jakiej wartość rzeczy z wadą pozostaje do wartości rzeczy bez wady. W przypadku wady tylko jednego elementu Pary zapachowej, uprawnienia z tytułu rękojmi mogą dotyczyć tylko wadliwego elementu.
3. Reklamacja może być złożona przez Klienta będącego konsumentem, bezpośrednio w perfumerii stacjonarnej Organizatora, w której Klient dokonał zakupu, przy czym jej złożeniu wymagane jest dostarczenie wadliwego produktu oraz wskazanie przyczyn składania reklamacji. Jeżeli klient będący konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Organizator nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.


§5.
AKCJA PROMOCYJNA PROWADZONA NA STRONIE WWW.DOUGLAS.PL


1. W ramach Akcji promocyjnej klient Organizatora, działając za pośrednictwem strony internetowej www.douglas.pl (dalej: „Klient”) będzie mógł dokonać zakupu zestawu promocyjnego, w skład którego wchodzą dwa zapachy perfumeryjne, przy czym Klient będzie mógł dokonać wyboru i zakupu spośród następujących zestawów:

1
GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIOIA ARMANI ACQUA DI GIOIA EDP 30ML
MONT BLANC LEGEND SPIRIT EDT SPRAY PROFUMO 30ML
2
VERSACE EROS EDT SPRAY 30ML
VERSACE EROS POUR FEMME EDT VAPO 30ML
3
ZADIG+VOLTAIRE THIS IS HIM EDT SPRAY 30ML
ZADIG+VOLTAIRE THIS IS HER EDP SPRAY 30ML
4
KENZO L'EAU PAR K.FEMME EKF WODA TOALETOWA 30ML
KENZO L'EAU PAR K.HOMME EKH WODA TOALETOWA 30ML
5
DONNA KARAN DKNY BE DELICIOUS F. EDP SPRAY 30ML
MONT BLANC EMBLEM EDT SPRAY 40ML
6
SHAWN MENDES SIGNATURE II SIGNATURE II EDP SPRAY 30ML
ARIANA GRANDE MOONLIGHT EDP 30ML
7
MUGLER ANGEL SEDUCING EDP 15ML
LANVIN ECLAT D`ARPEGE EDP SPRAY 30ML
8
TOMMY HILFIGER TOMMY EDC SPRAY 50ML
COACH COACH FOR MEN COACH MEN 40ML
9
TOMMY HILFIGER TOMMY GIRL EDC SPRAY 50ML
COACH COACH FLORAL EDP 30ML
10
ABERCROMBIE+FITCH FIRST INSTINCT BLUE BLUE FOR MEN EDT 30ML
AZZARO CHROME EDT SPRAY 30ML
11
AZZARO CHROME EDT SPRAY AZZARO CHROME 50ML
MONT BLANC LEGEND NIGHT MONT BLANC LEGEND NIGHT EDP 30ML
12
ABERCROMBIE+FITCH FIRST INSTI.BLUE WOM EDP SPRAY 30ML
LANVIN ECLAT DE FLEURS EDP SPRAY 30ML
13
TRUSSARDI 1911 DONNA EDT SPRAY 30ML
MUGLER ALIEN EDP SEDUCING 15ML

(każdy zwany dalej „Zestawem”), przy czym cena każdego Zestawu będzie wynosiła 199,00 złotych (cena nie uwzględnia kosztów dostawy Zestawu lub innych kosztów dodatkowych, zgodnie z Regulaminem serwisu).
2. Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikowania oferty zestawów par zapachowych w trakcie trwania promocji - dodawania nowych zestawów par zapachowych (rozszerzenie oferty), bądź wycofywania wskazanych powyżej (zawężenie oferty).
3.Oferta ważna do 28.02.2019 bądź do wyczerpania zapasów.
4. Promocja nie łączy się z kodami rabatowymi oraz bonami wartościowymi.
5. Klient nie ma możliwości dokonywania kombinacji zapachów, a przedmiotem sprzedaży w ramach Akcji promocyjnej są całe i niepodzielne Zestawy. Klient nie może dokonać zakupu Zestawu z wyłączeniem któregokolwiek z jego elementów. Zestaw stanowi produkt sprzedaży i nabycia przez Klienta, który dokona jego zakupu.
6. W ramach Akcji promocyjnej prowadzonej na stronie www.douglas.pl, poza postanowieniami niniejszego Regulaminu do sprzedaży i zakupu przez Klientów produktów w sklepie internetowym Douglas prowadzonym na stronie www.douglas.pl, obowiązują zasady sprzedaży produktów przyjęte na ww. stronie internetowej, łącznie z regulaminem serwisu douglas.pl (zwany: „Regulamin serwisu”). W przypadku sprzeczności, pierwszeństwo do Akcji promocyjnej prowadzonej na stronie internetowej mają postanowienia niniejszego Regulaminu.
7. Organizator Akcji promocyjnej, w zakresie sprzedaży Zestawów w Internecie na stronie www.douglas.pl umożliwia Klientowi odstąpienie od zakupu Zestawu na zasadach przewidzianych w Regulaminie serwisu, umieszczonego na stronie internetowej douglas.pl.
8. O ile nie postanowiono inaczej w niniejszym Regulaminie, do reklamacji zakupionego w ramach Akcji promocyjnej Zestawu z uwagi na niezgodność towaru z umową stosuje się postanowienia przepisów powszechnie obowiązujących oraz Regulamin serwisu.

§6.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE


1. Wszelkie pytania lub wątpliwości dotyczące Akcji promocyjnej Klient może kierować na numer infolinii 0 801 101 800 (pn. - pt. godz. 09.00 -18.00) lub adres poczty elektronicznej info@douglas.pl.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Akcji promocyjnej bez podania przyczyn. Jednakże transakcje zrealizowane do czasu odwołania Akcji promocyjnej, realizowane są na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.