• -15% za zapis na Newsletter
  Subskrybuj Newsletter Douglas i odbierz 15% rabatu.
 • Wysyłka gratis od 199zł!
  Wszystkie zamówienia od 199 zł wysyłamy GRATIS! Czas dostawy to tylko 1-2 dni robocze!
 • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych.
  Czas dostawy to tylko 1-2 dni dostawy! Wszystkie zamówienia od 199 zł wysyłamy GRATIS!
 • Bezpłatny zwrot
  Zakupione produkty możesz z łatwością zwrócić w ciągu 30 dni - także w perfumeriach.

Singles‘ Day 2019 w DOUGLAS

Jesteśmy wolni, niezależni i świadomi swojej wartości – czy to nie powód do świętowania? Już po raz drugi obchodzimy w Douglas Dzień Singla, wyrażając uznanie dla wszystkich singielek i „power women”, które każdego dnia imponują nam swoją siłą i niezależnością! Nasze przesłanie? You are made for loving you! Bo miłość własna jest niezależna od innych – rodzi się w nas samych, a więc jest absolutnie szczera.

Single świętują swoją niezależność

Pomysł na Singles‘ Day wywodzi się z Chin. Dzień Singla nosi tam nazwę Guanggun Jie i już od lat 90-tych jest stałym punktem w kalendarzu wielu niezależnych osób. Początkowo, swoją wolność celebrowali wyłącznie kawalerowie: dziś także panie uznają dzień 11.11. za święto niezależności i miłości własnej. Wybór daty nie był przypadkowy: cztery jedynki jednoznacznie kojarzą się z singielskim życiem. Niezależnie od tego, czy planujesz wyjątkowy czas tylko dla siebie, czy też spędzisz ten dzień z przyjaciółkami: niech Singles‘ Day stanie się okazją do celebrowania kobiecej siły!

Nasz propozycje na Singles‘ Day

Świętuj z nami Dzień Singla i zrób z tej okazji prezent samej sobie. Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne rabaty na wiele różnych produktów. Uzupełnij swoją kosmetyczkę o prawdziwe makijażowe perełki, a pomadka, bronzer i spółka staną się Twoimi ulubionymi kompanami na co dzień. Wciąż szukasz tego jedynego zapachu, który idealnie odzwierciedli twoją osobowość? Zapoznaj się z ofertą perfum przygotowaną specjalnie na Singles‘ Day i wybierz coś dla siebie.