• 3 próbki w prezencie
  Do każdego zamówienia możesz wybrać aż 3 próbki GRATIS!
 • Wysyłka gratis od 199zł
  Zamówienia do perfumerii oraz od 199zł wysyłamy GRATIS! Czas dostawy to tylko 1-2 dni robocze!
 • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych.
  Czas dostawy to tylko 1-2 dni dostawy! Zamówienia do perfumerii oraz od 199zł wysyłamy GRATIS!
 • Bezpłatny zwrot
  Zakupione produkty możesz z łatwością zwrócić w ciągu 30 dni - także w perfumeriach.

Unternavigation

NEWSLETTER

Newsletter-Subskrypcja
Newsletter-Anmeldung
Chcesz być na bieżąco? Już teraz zarejestruj się do Newslettera Douglas i odbierz rabat 20 zł*! Nie pozwól, by ominęło Cię to, co najciekawsze!
Otrzymuj „najpiękniejsze” wiadomości ze świata Douglas, porady ekspertów i wyjątkowe oferty limitowane!
Ekskluzywne prezenty do zakupów
Atrakcyjne rabaty
Promocje
Porady ekspertów
*Rabat przy zakupach za min. 150 zł, do wykorzystania wyłącznie na douglas.pl. Nie dotyczy SALE. Promocje i rabaty nie łączą się.
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera i anulować zgodę na wykorzystanie danych w celach reklamowych, badaniach rynku i opinii publicznej. Odpowiedni link znajdziesz w dolnej części każdego newslettera. Ochrona danych osobowych Klientów Perfumerii Douglas jest dla nas oczywista. Nie przekazujemy Państwa danych w celach reklamowych osobom trzecim. Dokonując subskrypcji Newslettera Douglas, wyrażasz zgodę na spersonalizowany dobór usług w czasie korzystania z naszego serwisu (newsletter, strona internetowa) oraz wykorzystanie Twoich danych w celach reklamowych i badawczych Perfumerii Douglas. Jeżeli posiadasz Kartę Douglas, dane zostaną wykorzystane także w celu pełnego korzystania z możliwości Karty. Więcej informacji znajdziesz w ,,Informacji o ochronie danych osobowych" Perfumerii Douglas.