Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Calvin Klein Eternity for Men — męskie perfumy z historią

Marka Calvin Klein, poza projektowaniem odzieży, zajmuje się także tworzeniem ponadczasowych zapachów. Takie są męskie perfumy Calvin Klein Eternity for Men, które pojawiły się na rynku w 1989 roku i szybko zyskały stałe grono wielbicieli, i do dziś są jednymi z najlepiej sprzedających się zapachów dla mężczyzn. Poza niesłychaną popularnością perfumy te odznaczają się także wysoką trwałością, ponieważ pozostają na skórze ok. 20 godzin od momentu użycia. Dzięki temu można o nich mówić, że są nieprzemijające lub wieczne, jak sugeruje ich nazwa. Calvin Klein Eternity for Men to zapach, który, już od dawna nosi miano klasycznego i świetnie pasuje mężczyznom pełnym pasji.

Calvin Klein Eternity for Men — szlachetne orzeźwienie

Calvin Klein Eternity for Men to perfumy o zróżnicowanej kompozycji, w której o palmę pierwszeństwa walczą ze sobą wyraziste tony, raz po raz ustępując słodkimi i stonowanym woniom. W nucie głowy dominuje zielona nuta, mandarynka i lawenda, które tworzą ulotną i bardzo delikatną słodycz. Po chwili rozwiewa się ona i przechodzi w nutę serca, stworzoną z szałwii, bazylii i jaśminu. To mocniejszy ziołowy akcent, który ciekawie zaznacza wyjątkowość zapachu Calvin Klein Eternity for Men. Po niej przychodzi czas na nutę podstawy zdominowaną przez drzewo sandałowe, ambrę, brazylijskie drzewo różane i wetiwerię. Calvin Klein Eternity for Men to zapach odświeżający, lekki, ale równocześnie cechujący się ciepłymi tonami płynącymi z siły naturalnych drzewnych aromatów.

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity for Men Now— klasyka zapachów w delikatnym flakonie
Zapach Calvin Klein for Men Now zamknięto w prostym, skromnym i delikatnie zaokrąglonym opakowaniu z przeźroczystego szkła, które zakończone jest elegancką srebrną zatyczką z atomizerem. Kryje ono w sobie zapach, który możne być doskonałym uzupełnieniem codziennego stroju przez wiele lat, a jego sukces tkwi przede wszystkim w tym, że jest to kompozycja nieustannie zachwycająca swoją zmiennością i wielością woni, które w sobie kryje.