Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Zdefiniuj piękno na własnych warunkach

Clean Beauty

Florence to marka stworzona z miłością przez Millie Bobby Brown (alias Mills). Poznaj produkty do pielęgnacji i makijażu, dostosowane do młodej skóry, łatwe w użyciu, nietestowane na zwierzętach i nie zawierające kontrowersyjnych składników.

Bez zasad, bez standardów

Czuj się pięknie na swój własny sposób

Florence by Mills to definiowanie piękna na własnych zasadach – nie ma żadnych zasad ani standardów, którymi należy się kierować. Dbaj o siebie, tak, jak lubisz, jak czujesz.

„Chciałabym być znana z tego, że sprawiam, że ludzie czują się piękni na swój sposób, zamiast mówić im, jak powinni wyglądać”. - Millie Bobby Brown

Wypróbuj bestsellery

Florence By Mills

(65)
Hity
Kolor
Właściwości
Typ włosów
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

Florence by Mills - kosmetyki, dzięki którym możesz być sobą

Poznaj kosmetyki florence by mills - absolutny hit w Europie i na świecie. Teraz dostępne również w Polsce. Znajdź je w perfumeriach Douglas i odkryj niezwykły potencjał piękna odchodzącego od sztywnych definicji.

Jak powstały kosmetyki Florence by mills?

Twórczynią marki Florence by mills jest Millie Bobby Brown. To brytyjska aktorka, dobrze znana m.in. z serialu Stranger Things. Sama tysiące razy zasiadała na krześle u wizażysty, aby przejść metamorfozę na potrzeby odgrywanej roli, ale w życiu stawia na to, co naturalne i autentyczne. Tym właśnie jest dla niej prawdziwe piękno.

Właśnie tak powstała marka Florence by mills. Skąd Florence? To imię babci Millie - kobiety, która nauczyła ją wiele o tym, czym jest prawdziwa uroda. Mills to zaś pseudonim używany przez aktorkę. Zagadka rozwikłana!

Florence by mills Polska - czyste kosmetyki, pielęgnacja na jasnych zasadach

Florence by mills tworzy „czyste kosmetyki”, a więc takie, których formuły są pozbawione ftalanów, parabenów, SLS czy sztucznych zapachów. W zamian marka sięga po korzystne dla skóry, naturalne składniki, dopasowując swoje produkty do wszystkich typów skóry.

Produkcja odbywa się zgodnie z zasadami cruelty free.

Jakie kosmetyki Florence by mills warto wybrać?

Gama produktów florence by mills jest wyjątkowo szeroka. Znajdują się w niej zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, jak i te do wykonywania makijażu. To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojej kosmetyczki. Florence by mills daje Ci prawo do wyboru i w Twoje ręce oddaje kwestie związane z kreowaniem wizerunku.

Szczególną popularnością w ofercie tej niezwykłej marki cieszą się:

Możesz również zamówić przygotowany przez Florence by mills zestaw pielęgnacyjny - zawierający bestsellery marki. Ty decydujesz!

Najlepsze produkty Florence by mills dostępne w Douglas

W perfumeriach Douglas czekają na Ciebie najlepsze kosmetyki Florence by mills. Odkryj te, które najlepiej wpisują się w potrzeby Twojej skóry oraz rytuał makijażowy. Stwórz wyjątkowy look - naturalnie, oryginalnie i w zgodzie z samą sobą.