Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Guerlain Homme — fenomen w świecie perfum

Za marką Guerlain stoi wspaniała, pełna niezwykłych osiągnięć i wydarzeń historia. Ta wybitna francuska marka kosmetyczna została stworzona w pierwszej połowie XIX wieku, a jej założycielem był Pierre-François-Pascal Guerlain, obdarzony niezwykłym talentem i wrażliwością. Wśród jego klientek można wymienić między innymi księżną Eugenię, żonę cesarza Napoleona III, dla której stworzył perfumy Eau Impériale, a także królową Wiktorię i cesarzową Sissi. Fundamentem, na którym powstała potęga marki Guerlain, była i jest po dziś dzień najwyższa jakość. Pozyskiwane z własnych upraw składniki oraz nieustannie doskonalone procesy produkcji powodują, że Guerlain Homme jest synonimem wyjątkowej klasy

Guerlain Homme — eksplozja świeżości

Guerlain Homme perfumy to jeden z najbardziej znanych i cenionych męskich zapachów z kolekcji tej marki. Ich debiut przypadł na rok 2008 i z miejsca stały się prawdziwym przebojem. Czemu zawdzięczają swoją popularność? Przede wszystkim temu, że łączą w sobie paradoksalne aspekty męskiej natury: elegancję z nieposkromioną energią oraz subtelność z drapieżnością.

Wrażenia, jakie daje ten zapach, również nie są jednoznaczne. Za te odprężające właściwości odpowiedzialne są znajdujące się w podstawie zapachu nuty mojito oraz rumu i cedru. W nucie głowy goszczą niezawodna bergamotka, soczysta limonka i pelargonia, serce zapachu skrywa w sobie subtelny aromat zielonej herbaty oraz pobudzająca miętę, wibrujące geranium i kwaskowaty rabarbar. Guerlain Homme perfumy to kolekcja zapachów, która odkrywa przed wielbicielami oryginalnych woni przebogatą paletę starannie wyselekcjonowanych składników.

Perfumy męskie Guerlain w DOUGLAS

W perfumerii DOUGLAS, oprócz klasycznej wersji Guerlain Homme dostępna jest również jej lżejsza i nieco zmodyfikowana wersja — Guerlain Homme L'Eau Boisée Eau de Toilette. Tym, co odróżnia go od pierwowzoru, jest woń indyjskiego wetoweru, którego niezwykłą woń postanowił wykorzystać Thierry Wasser. Ten jeden składnik nadał znanemu już zapachowi zupełnie inny wymiar, wzbogacając go o intensywną, wręcz hipnotyzującą świeżość.

Oprócz perfum i wody toaletowej Guerlain Homme w DOUGLAS znajdziesz również inne perfumy męskie Guerlain, jak popularne L‘ Homme Ideal czy L’ Instant de Guerlain Pour Homme. Odkryj niezapomniane zapachy męskie legendarnej francuskiej marki w DOUGLAS!