Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

L'omme Ideal, czyli zapach doskonałego mężczyzny

Ta niecodzienna i fascynująca kompozycja powstała w 2014 roku, a jej twórcą był Thierry Wasser. Już w krótkim czasie po swojej premierze stała się ulubionym zapachem wielu mężczyzn — i nic dziwnego, ponieważ jest to kreacja elegancka i ponadczasowa, a zarazem niewątpliwie uwodzicielska. Propozycja marki Guerlain L'homme ideal to znakomity dowód na to, że mit o mężczyźnie idealnym wciąż fascynuje i inspiruje. Drzewno-orientalne perfumy są oryginalnym połączeniem nut zapachowych, które podkreślają męski urok, inteligencję i odwagę.

Harmonia, która urzeka — L‘Homme Ideal od Guerlain

Perfumy L’Homme Ideal to pierwszy męski zapach od Guerlain, w którym wykorzystano słodkie, migdałowe nuty. Zmysłowy migdał pojawia się razem z lawendą, tymiankiem i rozmarynem już w nucie głowy. W sercu zapachu swoim czarem uderza natomiast wanilia wspaniale współgrająca z czereśnią, kadzidłem i delikatną różą bułgarską. Głębia męskiego zapachu przejawia się w podstawie L’Homme Ideal — tutaj bowiem intrygujący zapach skóry łączy się z cedrem i drzewem sandałowym.

Emocje i nowe wyzwania to twój żywioł, nie boisz się też realizować swoich marzeń? Guerlain wyszedł naprzeciw twoim oczekiwaniom, tworząc kompozycję wyrafinowaną i ekskluzywną. W perfumerii DOUGLAS dostępne są różne kosmetyki z linii L'Homme Ideal, można zatem wybierać spośród wariacji na temat klasycznej kompozycji lub sięgnąć po kreację z 2014 roku. Na docenienie zasługują nie tylko walory zapachowe tych produktów. Doskonałą oprawę dla perfum i wód toaletowych Guerlain stanowią atrakcyjne, pomysłowo zaprojektowane flakony. Sześcienne buteleczki ze szlifowanymi krawędziami mają boki w matowym odcieniu, co nadaje im nietuzinkowy i elegancki wygląd. Godnym uwagi szczegółem jest też nakrętka ozdobiona giloszowym wzorem. Symetryczna forma flakonów oraz masywna zakrętka podpowiadają, że wewnątrz opakowania kryje się prawdziwie męski, wyrazisty zapach.

Perfumy L'Homme Ideal — zmierzając do celu

Sukces perfum zaowocował powstaniem innych produktów dedykowanych mężczyznom, którzy dali się zauroczyć kreacji stworzonej przez Wassera. Dlatego można też sięgnąć po wodę toaletową zaskakującą nowymi, pomarańczowymi i cedrowymi akordami. Na uwagę zasługują również kompozycja wody kolońskiej z cytrusowymi nutami oraz inne kosmetyki z tej linii. Dzięki nim można bowiem cieszyć się unikatowym zapachem przez długie godziny.

Dodatkowo w ofercie DOULGAS możesz odkryć inne popularne perfumy męskie Guerlain. Wypróbuj zapach L‘Instant de Guerlain Pour Homme lub Guerlain Homme i przekonaj się który perfum Guerlain pasuje do Ciebie najlepiej!