Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

PIĘKNO POCHODZI Z WNĘTRZA

#INNERBEAUTY

Odkryj #INNERBEAUTY produkty uzupełniające Twoją pielęgnację z wysoce skoncentrowanymi i skutecznymi składnikami aktywnymi, które wspierają Twoją pielęgnację od wewnątrz.

Beautyfood – piękno ze środka

Pielęgnacja od wewnątrz

Odkryj składniki Hero

Suplementy diety przybierają zróżnicowane formy: tabletek, proszków, pastylek lub napojów. Zawierają dobrze znane składniki upiększające, takie jak kwas hialuronowy lub peptydy kolagenowe, a także kluczowe dla organizmu witaminy i minerały.

Czym jest kwas hialuronowy?

Oprócz zdrowego stylu życia i zbilansowanej diety, ważną rolę w zachowaniu pięknej, promiennej skóry odgrywa endogenna substancja, jaką jest kwas hialuronowy. Jest to ważny składnik tkanki łącznej - wypełnia ją i podtrzymuje.

1 / 3
Czym jest kolagen?

Kolagen jest najbardziej rozpowszechnionym białkiem w organizmie człowieka. Peptydy kolagenowe pomagają organizmowi naprawić luki w strukturach kolagenowych skóry, aby wypełnić jej ubytki i zmarszczki.

2 / 3
Kluczowe witaminy i minerały

Miedź wspomaga utrzymanie prawidłowej tkanki łącznej, natomiast cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowej kondycji skóry, włosów i paznokci. Witamina C przyczynia się m.in. do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

3 / 3