Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Realash odżywka do rzęs — produkt stworzony z pasji do pięknych oczu

Marka Realash to innowacyjna firma, amerykański brand stawia na długie, mocne i zalotne rzęsy, które dzięki rewolucyjnej odżywce mają szansę stać się piękne w krótkim czasie. Główną inspiracją dla twórców tego kosmetyku jest moc natury. Naturalne ekstrakty przechodzą ścisłą kontrolę laboratoryjną po to, aby zaproponować kobietom końcowy produkt, który jest bezpieczny i nie powoduje alergii, a efekt jego działania jest widoczny w ciągu kilku tygodni.

Realash odżywka do rzęs — oczy otulone zmysłowym wachlarzem

Wiele kobiet zmaga się z problemem słabych, krótkich, wypadających, łamliwych lub po prostu niezbyt gęstych rzęs. Takich kłopotów nie jest w stanie rozwiązać żaden, nawet najbardziej pogrubiający lub wydłużający tusz. Pamiętając o tym, że naturalna faza wzrostu rzęs trwa ok. 30 dni, naukowcy z firmy Realash stworzyli kosmetyk, który delikatnie przyspiesza ten proces, a jego działanie polega na wzmocnieniu każdej rzęstu już od nasady po sam koniec. Zmiany widać po kilku dniach, natomiast wyraźną poprawę kondycji rzęs można zobaczyć po dwóch tygodniach. Okres 21 dni pozwoli na osiągnięcie wymarzonego efektu. Spojrzenie nabierze głębi, kiedy oczy otuli wachlarz długich rzęs. Realash odżywka do rzęs to kosmetyk, który jest bardzo skuteczny, a przy tym bezpieczny w codziennym stosowaniu.

Odżywka do rzęs marki Realash — sposób stosowania i efekty

Realash odżywka do rzęs w żaden sposób nie wpływa ani nie zmienia codziennych działań i rytuałów. Nakłada się ją po dokładnym demakijażu i oczyszczeniu skóry twarzy, jako ostatni element wieczornej pielęgnacji. Wystarczy przyłożyć cienki aplikator do nasady rzęs i delikatnie przeciągnąć. Odżywkę Realash można nakładać na górną i dolną linię rzęs oraz na brwi. Po aplikacji preparat będzie wchłaniał się przez kilka minut. Skuteczność potwierdzają badania na użytkowniczkach. 86% kobiet stosujących produkt regularnie zaobserwowało znaczną poprawę wyglądu i kondycji rzęs.