Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Najpiękniejsze zapachy na Dzień Mamy

Pracownicy Douglas i ich bliscy rekomendują

Nasze wyobrażenie o pięknie są kształtowane przez najważniejsze kobiety w naszym życiu: nasze mamy. W bardzo osobistych filmach wideo nasze międzynarodowe koleżanki i koledzy rozmawiają ze swoimi matkami i dziećmi o tym, co znaczy dla nich piękno, jakie są ich ulubione zapachy i jakie wspomnienia się z nimi wiążą.

Loïs z mamą Nicole & babcią Annie

Social Commerce, Holandia

Loïs: "Ponieważ kochamy kwiaty i odgrywają one ważną rolę w naszym życiu, GUCCI Flora Gorgeous Gardenia to idealny zapach dla naszej trójki. To prawdziwy bukiet kwiatów w flakonie".

Karolina z mamą Dorotą

Marketing Communication, Polska

Karolina: "Kwiatowo-owocowy - moja mama zawsze nosiła takie zapachy i właśnie dlatego przypomina mi to o niej i o moim dzieciństwie. Dziś BOSS The Scent for Her to idealna woda toaletowa dla mojej mamy. Zapach jest unikatowy i inny niż zapachy, które już posiada. Jest bardzo elegancki, z nutą brzoskwini i prażonego kakao, kwiatowy a zarazem dojrzały".

Andreia z synem Tiago

Beauty Advisor, Portugalia

Andreia: "Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense to zapach, w którym wyraźnie czuć nuty jaśminu, paczuli i daktyli dlatego idealnie nadaje się na wieczorne wyjścia. Intensywny i kuszący zapach, który zdecydowanie sprawdzi się na specjalne okazje."

Cuca z córką Leire

Beauty Advisor, Hiszpania

Leire: "Moja mama zazwyczaj sięga po kwiatowe zapachy. Z GUCCI Guilty chcę dać jej coś innego, coś bardziej śmiałego: zapach na specjalne okazje. Ponieważ mamy ten sam gust, możemy używać go obie."

Xhulijana z mamą Kristiną

Beauty Advisor, Włochy

Xhulijana: "Kiedyś czułam ciepło rąk mojej mamy jeszcze zanim mnie przytuliła. Kiedy spryskuję się Chloé Eau de Parfum, tworzy się chmura, która otacza mnie w podobny sposób."

Nadine z córką Nahlą i synem Ben'em

Global Digital CRM, Niemcy

Nadine: "W zabieganym, codziennym życiu szczególnie potrzebuję zapachu, który promieniuje siłą i dodaje mi pewności siebie. W takie dni jak ten, BOSS Alive jest idealnym towarzyszem."

Dzięki mojej mamie...

(332)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: