Darmowa dostawa od 49 zł  |  Bezpłatny zwrot przez 30 dni  |  Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹  |  3 próbki gratis¹  |  Ponad 60 000 produktów

Skład kosmetyków

Skąd pochodzą i jakie mają działanie?

To, jak działają nasze produkty pielęgnacyjne, zależy od doboru odpowiednich składników. Na każdą potrzebę skóry jest mnóstwo ekstraktów i substancji, które mogą mieć pozytywny wpływ na jej indywidualny stan. Rozsądne połączenie podstawowych receptur i odpowiednich substancji pielęgnacyjnych odgrywa tutaj decydującą rolę. Dowiedz się, jak działają różne składniki i jak mogą wzbogacić Twoją codzienną pielęgnację.

Fachowo sprawdzone informacje:

dzięki biochemikowi Dr. S. Schunter z Monachium.

Składniki nawilżające

Aby skóra wyglądała na zdrową i zachowała swoje naturalne mechanizmy ochronne, powinna być zawsze dobrze nawilżona. Różne składniki nawilżają lub wiążą wodę w skórze, dzięki czemu cera jest świeża i odprężona.

Skuteczna pielęgnacja skóry zaczyna się od nawilżania!

Antyoksydanty

Antyoksydanty to nie tylko ważny element naszej diety. W codziennej pielęgnacji skóry niwelują wolne rodniki i tym samym zapobiegają powstawaniu zmarszczek i zaburzeniom pigmentacji.

Dowiedz się wszystkiego o przeciwutleniaczach dla Twojej skóry!

Oleje roślinne

Nie wszystkie oleje roślinne są takie same. Każdy z nich ma właściwości, które mogą przynosić korzyści wielu różnym typom skóry. Inne są szczególnie odpowiednie dla szczególnych chorób i problemów skóry ze względu na ich indywidualne właściwości pielęgnacyjne.
Znajdź olej, który pasuje do Twoich potrzeb!

Składniki złuszczające

Peelingi chemiczne otwierają możliwości dla promiennej skóry: usuwają martwy naskórek i wydobywają promienną cerę. Niektóre z nich mogą poprawiać nawilżenie i funkcje barierowe skóry, podczas gdy inne przede wszystkim tworzą równomierną i drobnoporowatą cerę.

Odkryj peelingi, które odmienią Twoją skórę!

Wiedza na temat jak działają składniki kosmetyków, to pierwszy krok w kierunku skutecznej pielęgnacji skóry.

Dr. S. Schunter, Biochemik

To może Cię również zainteresować:

Twoje pragnienie wiedzy nie zostało jeszcze ugaszone?

Więcej inspiracji znajdziesz w naszych Beauty Stories!