Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

ALL ABOUT

IDEALNY SPF POD MAKIJAŻ

Nakładanie warstwy SPF to prawdopodobnie najważniejszy krok w pielęgnacji skóry. Jednak ze względu na tłustą konsystencję i białe pozostałości, zbyt często nakładanie go jest trudnym zadaniem, zwłaszcza jeśli poprzedza wykonanie makijażu. Na szczęście, niezawodna ochrona przeciwsłoneczna i świetlista cera nie wykluczają się wzajemnie.

Wybierz krem SPF dla Ciebie

W duchu poszukiwania najlepszego dla Ciebie kremu przeciwsłonecznego pod makijaż, poniżej przedstawiamy formuły, które ochronią Cię przed przedwczesnym starzeniem się, dodadzą Twojej skórze niebiańskiego blasku.

Dla skóry suchej

 Dzięki zawartości przeciwutleniaczy ten jedwabisty filtr przeciwsłoneczny do twarzy zapewnia lekką jak powietrze ochronę, która doskonale sprawdza się zarówno samodzielnie, jak i pod makijażem.

1 / 7
Na wielkie wyjścia

Idealny do poprawek na wielkie wyjście. Może być stosowany samodzielnie lub jako wykończenie na podkład, zawiera delikatne składniki i filtr ochronny SPF 15.

2 / 7
Dla fanki minimalizmu

Ten lekki preparat nawilżający SPF 30, dzięki pełnemu spektrum pokrycia UVA i UVB chroni przed szkodliwym fotostarzeniem i chroni przed szkodliwym działaniem czynników środowiskowych, a odcień koryguje niedoskonałości skóry i wygładza cerę.

3 / 7
Dla skóry delikatnej

Kompleksowa ochrona mineralna dla delikatnej skóry wokół oczu. Działa przeciwstarzeniowo i jest bogata w antyoksydanty. Specjalnie opracowana formuła miki dodaje skórze blasku i rozświetla ją. Dzięki filtrowi SPF15 chroni delikatną skóre.

4 / 7
Dla skóry dojrzałej

Krem 365 Skin Repair od Lancaster zwalcza w 100% wszystkie przyczyny starzenia się skóry. Dodatkowo wspomagana jest naprawa i ochrona przed różnymi uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV.

5 / 7
Dla męskiej skóry

Dla męskiej wymagającej skóry męskiej został stworzony krem- żel Biotherm Homme. Intensywna pielęgnacja nawilżająca z SPF 14 i przeciwutleniaczami chroniąca przed promieniami UV i wpływami środowiska. 

6 / 7
Dla fanki sportu

Shiseido Sports BB SPF 50+ łączy zalety kremu BB z silnym filtrem przeciwsłonecznym i jest idealny do wszystkich zajęć na świeżym powietrzu. Dzięki technologii QuickDry Twoja cera wygląda świeżo nawet po wysiłku!

7 / 7

Odkryj pozostałe produkty z SPF:

861184_Local | Perfumeria DOUGLAS

()