Dostawa gratis od 49zł   Bezpłatny zwrot przez 30 dni    Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Specjalnie dla Ciebie

Letnia pielęgnacja dla mężczyzn

Słońce, wysokie temperatury i odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna są niezbędne, aby lato było wspaniałe! Dzięki naszym wskazówkom możesz zapewnić swojej skórze dodatkową porcję pielęgnacji bez większego wysiłku.

Porady SOS na lato

W lecie skóra jest szczególnie narażona na stres. Dzięki tym produktom zapewnisz jej dokładnie taką opiekę, jakiej potrzebuje w gorącym okresie.

Poparzenia słoneczne

Zbyt dużo słońca i nieostrożność mogą łatwo doprowadzić do poparzeń słonecznych zamiast pożądanej opalenizny. Teraz ważne jest, aby szybko zejść ze słońca i zadbać o skórę za pomocą produktów nawilżających i chłodzących.

1 / 4
Po goleniu

Golenie zgodnie z kierunkiem wzrostu zarostu może zapobiegać powstawaniu pryszczy po goleniu. W lecie należy jednak pójść o krok dalej: Odżywczy olejek do brody po goleniu sprawia, że zarost jest gładszy i zapobiega podrażnieniom po goleniu.

2 / 4
Na upały

Gdy tylko założysz koszulkę i stawisz czoła parnemu letniemu upałowi, pojawią się plamy potu. Zamień swój dezodorant na antyperspirant, aby przeciwdziałać nieestetycznym plamom pod pachami.

3 / 4
Skóra sucha

Pocenie się, słone morskie powietrze i piasek to jedne z czynników, które wysuszają skórę w lecie. Krem nawilżający dostarcza skórze wilgoci i składników odżywczych utraconych w wyniku letnich upałów oraz wspomaga jej sprężystość.

4 / 4

Letnia pielęgnacja dla mężczyzn

(130)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: