Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Love the Sun!

Ochrona przeciwsłoneczna

Słońce sprawia, że jesteśmy szczęśliwi i ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Ale może też nam zaszkodzić. Ponieważ oznakowanie filtrów przeciwsłonecznych jest często mylące, wyjaśniamy tutaj, co oznaczają UVA i UVB oraz jaki jest współczynnik ochrony przeciwsłonecznej - tak, abyśmy wszyscy otrzymali taką ochronę, jakiej potrzebuje nasza skóra.

Niezbędne do opalania

Chroń swoją skórę!

Ciało

Szukaj produktów, które zapewniają odpowiednią ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Formuły nawilżające, które nie są tłuste i nie zatykają porów, są idealne do uzyskania gładkiego wykończenia.

Do ciała

Twarz

Aby chronić skórę twarzy przed długotrwałymi uszkodzeniami, przebarwieniami i zwiotczeniem, niezbędna jest odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna. 

Do twarzy

Usta

Usta są tak samo wrażliwe na promieniowanie UV jak reszta ciała. Właściwa pielęgnacja zapewnia optymalną ochronę i cenne nawilżenie, a także wspaniały letni blask.

Do ust

SPF, UVA & UVB

Ochrona przeciwsłoneczna

Czy potrafisz odróżnić promieniowanie UVA i UVB i czy wiesz, co oznacza SPF? Zapamiętaj następującą mnemotechnikę: Litera "A" w UVA oznacza "starzenie się", litera "B" w UVB oznacza "oparzenia" -dowiedz się co powodują różne rodzaje promieniowania!

Promienie UV

Promienie UVA wnikają do głębszych warstw skóry i uszkadzają znajdujące się tam struktury komórkowe.

Promienie UVB uszkadzają górne warstwy skóry, co zwiększa ryzyko zachorowania na raka skóry.

1 / 3
SPF

SPF 15: zanim zostanie osiągnięty próg oparzenia słonecznego, można wystawiać skórę na działanie promieni słonecznych 15 razy dłużej niż bez ochrony.

SPF 30: zalecany w przypadku dłuższego przebywania na zewnątrz.

2 / 3
Dla naszych oceanów

Oksybenzon i oktinoksat powodują nieodwracalne szkody w rafach koralowych na całym świecie, dlatego Hawaje zakazują stosowania kremów z filtrem zawierających te substancje, aby chronić oceany.

3 / 3