Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Antyperspiranty na lato

Zachowaj chłód, gdy zaczniesz się pocić - z odpowiednim produktem to żaden problem! Abyś mógł spokojnie stawić czoła gorącemu sezonowi, przedstawiamy dezodoranty i antyperspiranty, które zwalczają niepożądany zapach ciała i pot. Znajdź swojego letniego towarzysza i poczuj się świeżo i swobodnie!

Pachnie i odświeża

Twoja skóra idealnie współgra z ulubionymi perfumami? W takim razie dezodoranty lub antyperspiranty oparte na Twoim zapachu są właśnie dla Ciebie! Są one dostępne w postaci orzeźwiających sprayów lub praktycznych roll-onów i sztyftów, które zapewniają super świeżość i piękny zapach na długo.

Łagodny dla skóry wrażliwej

Niezależnie od tego, czy latem częściej korzystasz z depilacji, czy masz wrażliwą skórę, dzięki delikatnym, świeżym formułom do okolic pach możesz cieszyć się gorącymi dniami bez podrażnień skóry. W zależności od wrażliwości skóry zalecane są produkty bez alkoholu, perfum, barwników i konserwantów.

Wysoka ochrona przed potem

W przeciwieństwie do dezodorantów, które pomagają maskować lub neutralizować zapach potu, antyperspiranty zawierają substancje takie jak sole glinu, które hamują wydzielanie potu. Często zapewniają szczególnie długotrwałą ochronę i zapobiegają niechcianym plamom spowodowanym wilgocią pod pachami

Deodorant

(180)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: