Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 2-3 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Letnie dekoracje stołu

It’s time to celebrate

Od kolorowej zastawy stołowej po klimatyczne oświetlenie, te akcesoria wprowadzą letnie wibracje do Twojego wnętrza - czas zaprosić bliskich na letnie przyjęcie!

Nakrycie stołu, które przyciąga wzrok

Letni klimat

Lato to najlepszy czas na grillowanie z bliskimi i wesołe przyjęcia w ogrodzie! Czego nie powinno na nich zabraknąć? Pięknych dekoracji stołu! Pomiędzy eleganckimi sztućcami i stylowymi talerzami jest miejsce na smakołyki, ułożone na rustykalnych drewnianych deskach. Nie zapomnij o poduszkach i kocach z letnimi motywami, które dopełnią wygląd stołu i zapewnią przytulny klimat spotkania.

Orzeźwienie w dobrym stylu

Cocktails, Limonade & Co.

Niezbędnik na letnie przyjęcie:? Chłodne napoje! Szczególnie dobrze smakują w stylowych szklankach, które odzwierciedlają kolory lata. W kolorze żółtym, fioletowym, zielonym i różowym wprowadzają naprawdę dobry nastrój i stanowią kolorowe akcenty na letnim stole.

Oświetlenie zapewniające przytulną atmosferę

Midsummer Night's Dream

Gdy dekoracje są już na swoim miejscu, grill jest aromatyczny, a drinki gotowe, brakuje tylko odpowiedniego oświetlenia. Po świcie światła zewnętrzne, latarnie i świece nie tylko działają jako praktyczne źródła światła, ale także tworzą przytulny i romantyczny nastrój. Witaj, przytulna atmosfero!

Summer Decoration

(487)
Hity
Kolor
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: