Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 2-3 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Idealna pielęgnacja po opalaniu

Choć tak bardzo pragniemy lata - każda kąpiel słoneczna oznacza stres dla naszej skóry! Promienie UV sprzyjają poparzeniom słonecznym i mogą prowadzić do podrażnień i przedwczesnego starzenia się skóry. Dlatego, oprócz odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej, ważna jest specjalna pielęgnacja twarzy i ciała po opalaniu! Lekkie kremy, balsamy, żele i maseczki dostarczą skórze dużo wilgoci, ochłodzą ją i ukoją.

Kremy i balsamy po opalaniu

Po każdym pobycie na słońcu należy zafundować skórze dodatkową porcję pielęgnacji. Do twarzy odpowiednie są lekkie kremy po opalaniu z nawilżającymi, łagodzącymi składnikami. Szybko wchłaniające się balsamy po opalaniu o wysokiej zawartości wody mają działać chłodząco i kojąco.

Pielęgnacja po opalaniu

Żel po opalaniu z efektem chłodzącym

Aby uzyskać wyjątkowe uczucie świeżości, należy posmarować skórę chłodzącym żelem po opalaniu. Ultralekkie konsystencje mogą być nakładane obficie, szczególnie na już zaczerwienione, zestresowane słońcem obszary twarzy i ciała.

Chłodzące żele po opalaniu

Pielęgnacja SOS

Jeśli lekkie oparzenia są już widoczne i odczuwalne, należy nałożyć łagodząco-nawilżającą maseczkę na twarz, szyję i dekolt. Specjalne maseczki po opalaniu łagodzą podrażnienia dzięki składnikom takim jak aloes lub glinka lecznicza i zapewniają dużo nawilżenia.

Kojące maseczki

Summer SOS (for him)

(271)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: