Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Prosta, ale efektowna - Graficzna Kreska

Modny, graficzny eyeliner jest łatwy w stylizacji i bardzo na czasie. Dzięki wyraźnym liniom w intensywnych kolorach możesz stworzyć dramatyczny, wyrazisty i bardzo indywidualny makijaż. Oto nasze inspiracje na ten modny w tym sezonie look!

Postaw na kolor

Super proste, a jednak przyciągające wzrok: klasyczne kocie oczy w krzykliwych neonowych kolorach lub chłodnych pastelowych odcieniach natychmiast przyciągają wzrok i stanowią pewną siebie deklarację piękna. Aby uzyskać najlepszy efekt, użyj produktu, który sprawia, że eyeliner jest szczególnie łatwy do nałożenia. Wspaniałe kolory są obecnie dostępne w każdej formie - od kredek do oczu, przez eyelinery w płynie, aż po eyelinery w żelu, które nakłada się pędzelkiem.

Kolorowe linery

Podkreśl dolną powiekę

Dla tych, którzy mają ochotę zdobyć się na odrobinę fantazji, liner na dolnej powiece to strzał w dziesiątkę! W tym wariancie, szeroka linia w odważnym metalicznym odcieniu jest narysowana poniżej dolnej linii rzęs, tworząc chłodny klimat sci-fi. Odwrócony eyeliner wygląda szczególnie efektywnie, jeśli zastosujesz na powiece przezroczysty produkt z mieniącymi się drobinkami brokatu - spróbuj!

Wszystko, co będzie Ci potrzebne

Kolorowe eyelinery

(115)
Marka
Rodzaj produktu
Właściwości
Wykończenie
Krycie
Efekt
Hity
Cena
Sortuj według: