Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Modelowanie twarzy

Urodowe trendy, prosto z wybiegów

Oto nowy kosmetyczny trend, prosto z wybiegów: modelowanie twarzy techniką Jaw-Lighting. Dzięki delikatnemu konturowaniu żuchwy i subtelnie mieniącemu się rozświetlaczowi, rysy Twojej twarzy będą szczególnie podkreślone i znajdą się w centrum uwagi. Pokażemy Ci krok po kroku, jak w prosty sposób możesz stworzyć ten modny i obtycznie wyszczuplający look.

Idealne do konturowania

Step by Step

Konturowanie twarzy

Chcesz wiedzieć jak uzyskać ten efekt? Oto podpowiedź: dzięki delikatnie mieniącemu się rozświetlaczowi, oraz ciemnemu podkładowi, który nie odbiega zbytnio od odcienia Twojej własnej skóry, linia szczęki zostanie podkreślona i postawiona w centrum uwagi.
Wskazówka: ten look jest szczególnie efektowny z ciasnym warkoczem lub kokiem!

Step 1: Stwórz bazę

Po pierwsze, wykonturuj linię żuchwy za pomocą podkładu. Użyj odcienia, który jest nieco ciemniejszy niż Twój naturalny odcień skóry. Szczególnie przydatny jest podkład w sztyfcie, którym możesz precyzyjnie narysować linie.

1 / 3
Step 2: Blendowanie

Następnie rozblenduj linie ciemnego podkładu - najlepiej przy użyciu pędzla. W ten sposób możesz wykonturować linie żuchwy i kości policzkowych (nie wyglądając przy tym nienaturalnie), a kształt twarzy zostanie subtelnie podkreślony.

2 / 3
Step 3: Rozświetlacz

Na sam koniec, dodaj na twarzy mieniące się akcenty za pomocą pudru rozświetlającego. Nałóż go na linię szczęki małym pędzelkiem i lekko rozetrzyj. Masz już za sobą stylizację podkreślającą kontur twarzy!

3 / 3

Konturowanie twarzy

(29)
Marka
Rodzaj produktu
Właściwości
Wykończenie
Krycie
Hity
Cena
Sortuj według: