Dostawa gratis od 149 zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

4 trendy w stylizacji paznokci

Szukasz nowych inspiracji paznokciowych? Przedstawiamy Ci 4 gorące trendy w stylizacji na rok 2023. Z odpowiednimi produktami i odrobiną praktyki, możesz z łatwością odtworzyć je w domu.

Swirl Nails

Kolorowy manicure

Jeśli lubisz kolorowo, ale niekoniecznie krzykliwie, to Swirl Nails są idealnym trendem w stylizacji paznokci dla Ciebie. Wirujące kolorowe linie, narysowane na jasnej bazie sprawią, że Twoje paznokcie przyciągną spojrzenia innych. Ten trend jest również super wszechstronny, ponieważ możesz być całkowicie kreatywna z ilością kolorów i kształtem wirów.

Niezbędnik Twoich Swirl Nails

Jelly Nails

Proste i efektowne

Preferujesz neutralne odcienie, ale mimo to chcesz wpuścić trochę koloru? Postaw na Jelly Nails! Sztuczka polega na zmieszaniu w buteleczce bezbarwnego lakieru z kolorowym lakierem do paznokci, który następnie tworzy pastelowy, błyszczący "wygląd galaretki". Możesz użyć jej do pomalowania paznokci w całości lub tylko na końcówce - w obu przypadkach wygląda to cukierkowo!

Niezbędnik Twoich Jelly Nails

Graphic French Nails

Eleganckie i delikatne

Graficzne, filigranowe linie są podobne do klasycznych paznokci w stylu francuskim, ale charakteryzują się podwójnym łukiem. W przypadku tego stylu, konieczne jest ustawienie kolejnej cienkiej linii pod końcówką paznokcia za pomocą cienkiego pędzelka. Dzięki temu ich wygląd jest bardziej nowoczesny, ale zachowany w klasycznym stylu. Graphic French Nails idealnie nadaje się do paznokci w kształcie migdałów! A co powiesz na szykowne linie w odcieniu czerwieni lub czerni?

Niezbędnik Twoich Graphic Frech Nails

Glazed Donut Nails

Efektowny i błyszczący

Paznokcie w stylu Glazed Donut Nails mienią się jak płynna polewa pysznego pączka. Ten transparentny layering look jest obecnie jednym z najczęściej noszonych stylów paznokci na czerwonym dywanie Hollywood i dlatego jest super modny! Jak go wykonać? Wystarczy nałożyć warstwę lakieru nawierzchniowego na biały żelowy lakier i nadać mu efektowne wykończenie za pomocą mieniącego się pudru do paznokci.

Niezbędnik Twoich Glazed Donut Nails

Postaw na błyszczące ozdoby

Tutorial: Day to night Make-up | DOUGLAS

(0)