Dostawa gratis od 149 zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

GLOWY

Make-up no make-up

Pożegnaj się z cięzkim makijażem na lato. Odkryj promienną, zdrowo wyglądającą skórę, która jest trendem urodowym tego lata!
Rozświetlone kości policzkowe, delikatnie podkreślone oko i soczyste usta.

Makijaż tego lata

Naturalnie wyglądający makijaż króluje tego lata, więc oto kilka kroków jak wykonać Make-up no Make-up

Delikatne krycie

Jeśli chodzi o wygląd bez makijażu, najważniejsze jest, aby trzymać się naturalnej cery, po prostu używając delikatnie kryjącego kremu BB lub CC. Ukryje niedoskonałości, a dodatkowo nawilży skóre. Warto wybierać te które zawierają w sobie SPF!

1 / 4
Podkreśl rzęsy

Jest to kolejny istotny krok w rozjaśnianiu wyglądu- podkręć rzęsy zalotką, a poźniej delikatnie muśnij maskarą, jeśli wolisz delikatniejszy look użyj masakry w kolorze brązowym! Aby uniknąć grudek, po nałożeniu tuszu przeczesz rzęsy małą szczoteczką

2 / 4
Podkreśl opaloną cerę

Podkreśl swoją opaleniznę nakładając bronzer w zagłębieniu kości policzkowych i na skroniach, a także na powieki jako cień do powiek - to intensyfikuje wrażenie. Użyj bronzera z drobinkami rozświetlającymi dla glow efektu.

3 / 4
Rozświetlenie

Aby dopełnić stylizację i nadać jej naturalny blask, uzyj rozświetlacza na kości policzkowe i łuki kupidyna. Możesz go nałożyć delikatnie opuszkami palców.

4 / 4

Tutorial: Make-up no-make-up

(327)
Rodzaj produktu
Właściwości
Wykończenie
Krycie
Efekt
Hity
Marka
Cena
Sortuj według: