Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Czym jest layering w perfumach?

Termin layering jest używany przy dwóch technikach nakładania zapachów. Pierwsza ma na celu wzmocnienie intensywności zapachu poprzez użycie kosmetyków z tej samej linii, np. balsamu, żelu pod prysznic i perfum. Druga technika pozwala na więcej kreatywności - łączenie kilku zapachów

Zapachy idealne do łączenia

Eksperymentuj z zapachami

Q&A o layeringu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Opowiemy Ci wszystko o łączeniu zapachów. Inspiracja na mały prezent: duet zapachowy w postaci kosmetyków z tej samej linii to zawsze świetny pomysł dla Twoich bliskich!

Jakie są zalety?

Łączac kilka zapachów w jeden, możesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego - swój własny, charakterystyczny zapach, który wyraża Twoją osobowość lub aktualny nastrój.

1 / 3
Jak łączyć?

Możesz spryskać jeden zapach na nadgarstkach, a drugi na szyi. Z zasady, ciężkie zapachy nakłądamy w pierwszej kolejności, aby nie zdominowały lżejszych nut.

2 / 3
Jakie zapachy łączyć?

Każdy zapach ma swoje własne nuty głowy, serca i bazy – pamiętaj o tych nutach podczas łączenia zapachów. Najpierw spróbuj ułożyć dwa zapachy, które mają wspólną nutę, a następnie przejdź do bardziej zaawansowanych kombinacji.

3 / 3