Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

WODA PERFUMOWANA MISS DIOR

Wyraź swoje uczucie z aksamitnie świeżą, kwiatową wodą perfumowaną Miss Dior. Wielobarwną kompozycją z niezwykłą kokardą zdobiącą flakon.

Odkryj perfumy pełne miłości

4 zapachy idealne na Walentynki

My Way, Giorgio Armani

Przygoda

Zapach My way to zaproszenie do odkrywania własnej drogi i poszerzania horyzontów poprzez doświadczenia i inspiracje ze spotkań z ludźmi. Zapach dedykowany kobietom kochającym podróże.

Signature, Mont Blanc

Elegancja

KOBIETA MONTBLANC SIGNATURE jest nowoczesna. Jest zdecydowana, ma swoje zdanie, walczy słowem i działa w imię wyższej sprawy, by świat stał się lepszy. Jest empatyczna, kochająca i pełna pozytywnej energii. Jest inspiracją dla wielu kobiet.

Women in red, Mercedes-Benz

Ekscytacja

Są zapachy, które stanowią esencję kobiecości. Taki jest Mercedes-Benz Woman In Red. Kobieta, która go wybiera, jest pełna pasji, zdecydowana, ultrakobieca i fascynująca jak hollywoodzka gwiazda, od której nikt nie może oderwać wzroku, ani zapomnieć jej zapachu....

Brise Verte, Jardin Boheme

Naturalność

Tak promienny jak ciepłe południowe słońce, tak zielony jak bogaty las i tak rozkosznie spokojny jak delikatna bryza, Brise Verte marki Jardin Bohème jest olfaktorycznym powiewem bujnej zieleni. Otwarcie ujawnia pikantny akord soczystej figi, spotęgowany kwiatową mieszanką róży i werbeny.

Wybierz w zestawie