Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

DOUGLAS SKINCARE DAYS

Podczas DOUGLAS SKINCARE DAYS wszystko kręci się wokół piękna Twojej skóry! Dowiedz się więcej o najnowszych trendach w pielęgnacji, odkryj sekrety naturalnego blasku, poznaj bogate w minerały składniki i odkryj produkty do twarzy, włosów i ciała, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce.

Pielęgnacja dopasowana do potrzeb skóry

Nawilżenie dla skóry suchej

Dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym, możesz pożegnać się z poszarzałą i suchą cerą. Odkryj produkty, które zapewnią Twojej skórze doskonałe nawilżenie i dodadzą jej blasku.

Zobacz więcej

Skóra z niedoskonałościami

Toniki do twarzy redukujące sebum, peelingi odświeżające pory i kremy antybakteryjne. Znajdź odpowiednie produkty do walki z zanieczyszczeniami skóry.

Zobacz więcej

Rytuał piękna dla skóry tłustej

Przetłuszczająca się skóra często sprawia wrażenie zanieczyszczonej i objawia się zaskórnikami - występują one preferencyjnie na czole, nosie i brodzie. Odkryj, jak pielęgnować ten typ skóry!

Zobacz więcej

Skóra mieszana

Jeśli Twoje czoło, nos i broda mają tendencję do przetłuszczania się, a okolice policzków są suche, prawdopodobnie masz skórę mieszaną. Dowiedz się, jak przywrócić jej równowagę.

Zobacz więcej

Pomoc przy zaczerwienieniach

Skóra, która często wykazuje zaczerwienienia, jest zazwyczaj bardzo wrażliwa. Do jej pielęgnacji nadają się łagodne produkty oczyszczające i kremy wyciszająco-łagodzące. Odkryj nasze typy!

Zobacz więcej

Pielęgnacja skóry wrażliwej

Czy to krem, serum czy produkt oczyszczający: dla skóry wrażliwej bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja z łagodzącymi składnikami. Znajdź swoją pielęgnację dla promiennej i zdrowej cery.

Zobacz więcej

Pielęgnacyjne bestsellery

Zimowy okres to dla skóry szczególnie wymagający czas, dlatego bardzo ważne jest codzienne pielęgnacyjne wsparcie, które regeneruje, chroni i zapobiega przesuszeniu. Poznaj nasze ulubione produkty do pielęgnacyjnych zadań specjalnych - Twoja skóra będzie Ci za nie wdzięczna!

Zobacz więcej

Dla piękna Twojej skóry

Jeszcze więcej ciekawych tematów

Fresh Glow: Anti-Aging

Piękno jest wieczne, a starzenie się jest czymś bardzo naturalnym: dowiedz się, jakich produktów możesz użyć, aby wspomóc blask swojej skóry.

Zobacz więcej

Składniki, które musisz znać

Nie wiesz jakie działanie ma retinol lub co potrafi niacynamid? W naszym przewodniku po składnikach poznasz najważniejsze fakty dotyczące poszczególnych składników.

Zobacz więcej

Wzmocnij barierę ochronną skóry

Optymalna pielęgnacja skóry powinna nie tylko zapewnić jej długotrwałe piękno i blask, ale także pełnić funkcję ochronną. Odkryj, jak możesz zapewnić im idealną pielęgnację.

Zobacz więcej

Skincare Days

(12 173)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Prezent na
Ocena
Cena
Sortuj według: