Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹
TOP brands

TOP brands

W PERFUMERIACH I ONLINE

Odbierz opaskę do włosów przy zakupie wybranych marek za min. 149zł. Wybieraj spośród TOP brands, dostępnych wyłącznie w Douglas: Florence by Mills, Kylie Skin, One Two Free, Tula Skincare.

Oferta ważna do 26.02.2024 lub do wyczerpania zapasów. Nie dotyczy produktów wysyłanych przez Partnerów. Promocje nie łączą się.

Odbierz PREZENT

Opaska do włosów w prezencie przy zakupie produktów wybranych marek za min. 149zł. Dostępna w dwóch kolorach - różowym lub niebieskim, wydawana losowo.

TOP brands

WYŁĄCZNIE W DOUGLAS

Florence by Mills

Marka stworzona z miłością przez Millie Bobby Brown. Produkty do pielęgnacji i makijażu, dostosowane do młodej skóry, nietestowane na zwierzętach i nie zawierające kontrowersyjnych składników.

Tula Skincare

Odkryj markę założoną przez lekarzy, przebadaną klinicznie i dermatologicznie, która oferuje produkty do pielęgnacji skóry z wykorzystaniem probiotycznych składników.

Kylie Skin

Kylie Jenner dzieli się ze swoimi fanami osobistą rutyną pielęgnacji. Produkty zawierają wegańskie składniki, wolne od szkodliwych substancji. Zabłyśnij dzięki wyjątkowym produktom Kylie!

one.two.free!

Kosmetyki clean beauty, dzięki którym uzyskasz promienną i piękną skórę w 3 prostych krokach: oczyszczanie, przygotowanie i pielęgnacja. Get that GLOW, girl!

Oferta ważna w dniach 15-26.02.2024  lub do wyczerpania zapasów na douglas.pl i w perfumeriach stacjonarnych. Opaska do włosów przy zakupie produktów za min. 149zł marek: Florence by Mills, Kylie Skin, One Two Free, Tula Skincare. Promocje nie łączą się. Oferta nie dotyczy produktów wysyłanych przez Partnerów.

TOP brands

(156)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: