Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Zestaw upominków do zakupów

Odkryj nowości i odbierz prezenty! Wybierz 1 z 2 zestawów upominków do zakupów marek Sensum Mare, BasicLab, Your KAYA, Sendo, Health Labs Care oraz Redken za min. 299 zł.
Oferta limitowana, ważna do wyczerpania zapasów.

Zestaw nr 1:
· SENSUM MARE, Algotone BB Cream, odcień Fair (30 ml)
· BASICLAB, dermatologiczna emulsja myjąca (100 ml)
· YOUR KAYA, olejek do ust w odcieniu Cherry (10 ml)
· SENDO, Taming hair, odżywka zapobiegająca puszeniu się włosów (250 ml)
· HEALTH LABS, praktyczna torba

Zestaw nr 2:
· REDKEN, Color Extend Magnetics, szampon do włosów (75 ml)
· BASICLAB, dermatologiczna emulsja myjąca (100 ml)
· YOUR KAYA, olejek do ust w odcieniu Cherry (10 ml)
· SENDO, Taming hair, odżywka zapobiegająca puszeniu się włosów (250 ml)
· HEALTH LABS, praktyczna torba

Dowiedz się więcej o nowych markach i wypróbuj produkty!

Sensum Mare

Sensum Mare odnosi się do pierwotnego bogactwa świata morskiego oraz roślinnego, skąd czerpie naturalne składniki aktywne. W unikalny sposób łączy algi morskie z wodą z lodowca norweskiego. W recepturach znajdują się opatentowane składniki i wyszukane ekstrakty roślinne o udowodnionym naukowo działaniu. Marka działa w duchu clean beauty, przywiązując uwagę do czystych formuł kosmetycznych i redukcji plastiku w opakowaniach. 

Your KAYA

Your KAYA to polska marka, obecna na rynku od 2017 roku. Oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, a także ekologiczne produkty menstruacyjne i higieniczne. W Your KAYA liczą się jakość i realne efekty. Kosmetyki, które tworzy marka, wyróżniają naturalność, łagodne składy przyjazne alergikom i dokładnie przebadane formuły o potwierdzonej skuteczności. Your KAYA to także otwarte podejście do kwestii cielesności i seksualności – bez ogródek mówimy o zdrowiu intymnym i innych tematach tabu.

BasicLab

BasicLab to polska marka, stworzona z myślą o potrzebach skóry. Jasno komunikuje stężenia składników i wyjaśnia przeznaczenie każdego produktu. Do produkcji wykorzystuje zaawansowaną technologię i najlepsze surowce. Kosmetyki są poddawane badaniom na każdym etapie: są testowane zarówno w laboratorium BasicLab, jak i w niezależnych placówkach badawczych. Formuły zostały stworzone w sposób, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych i dopasować się do najbardziej wymagającej skóry.

Oferta obowiązuje tylko online do wyczerpania zapasów. Nie dotyczy produktów wysyłanych przez Partnerów.

Top offer

(273)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: