Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY
Twarz

Mniej znaczy więcej

Skinimalism

Minimalizm dla twarzy: Minimalizm dla skóry to jeden z najważniejszych trendów urodowych tego roku. Ale co się za tym kryje? Podstawą idei skin minimalism jest ułatwienie pielęgnacji skóry, zredukowanie codziennej rutyny do najważniejszych produktów. A przede wszystkim: trwać we własnej skórze, nawet jeśli nie wygląda ona idealnie.

Piękna skóra w 3 krokach

Rutyna Minimalistyczna

Krok 1

Oczyszczanie

Żaden zabieg pielęgnacyjny nie jest kompletny bez produktu oczyszczającego. Oczyszczanie jest niezbędne, aby usunąć nadmiar oleju, makijażu i zanieczyszczeń ze skóry oraz zapobiec zatkaniu porów.

Odkryj

Krok 2

Nawilżenie

Kremy i serum nawilżające dodadzą Ci blasku, a jeśli zawierają składniki przeciwutleniające, takie jak witamina C lub E, mogą również wzmocnić Twoją skórę.

Odkryj

Krok 3

Ochrona przeciwsłoneczna

Codzienne noszenie kremu z filtrem jest niezbędne. Jest to jedyny sposób, aby chronić skórę przed poparzeniami słonecznymi, uszkodzeniami spowodowanymi światłem i przedwczesnym starzeniem się.

Odkryj

Twój dodatkowy krok

Makijażowe must-have

Czy masz jakiś produkt do makijażu, bez którego nie możesz żyć? Może zamiast tego zdecydujesz się na uniwersalne kosmetyki, które pozwolą Ci stworzyć dobrze zaokrąglony wygląd przy minimalnym wysiłku.

Odkryj

Więcej dla Twojego wyglądu Skinimalism

| DOUGLAS

(2853)