Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY
Twarz

Łagodne, delikatne, skuteczne!

Składniki fermentowane

Sfermentowane składniki działają jak turbodoładowanie dla Twojej skóry. Zawierają skoncentrowaną dawkę substancji odżywczych, dbudowują skórę oraz ją odmładzają poprzez wytwarzanie kolagenu. Poznaj ten trend w pielęgnacji skóry i sprawdź nasze ulubione produkty!

Fermentowane składniki w kosmetykach

Warto wiedzieć

Substancje sfermentowane

Dowiedz się, w jaki sposób ten trend pielęgnacyjny może przenieść Twoją rutynę na wyższy poziom i dlaczego Ty również pokochasz sfermentowane składniki.

Proces fermentacji

Proces fermentacji pozwala wchłonąć i przeniknąć składnikom w głąb skóry. Sfermentowane składniki stanowią turbodoładowanie dla produktów do pielęgnacji skóry.

1 / 2
Korzyści

Fermentowane składniki podczas produkcji nie są podgrzewane. Dzięki temu, oprócz wartości odżywczych, zachowują one również inne zalety:

Są one bardziej skoncentrowane, łatwiej się wchłaniają i są delikatne dla wrażliwej skóry!

2 / 2

Składniki fermentowane

Twoja skóra je pokocha

DROŻDŻE FERMENTOWANE & MORINGA

Te dwa składniki w połączeniu są cenione za swoje właściwości w walce z zanieczyszczeniami. Wspomagają barierę ochronną skóry i regenerację komórek, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo.

ALGI MORSKIE I MINERAŁY

W połączeniu ze sobą, mogą mieć działanie regenerujące i rewitalizujące. Wspomagają elastyczność i sprężystość skóry, dzięki czemu cera staje się gładka i miękka.

GRZYBY REISHI

Wzmaniają barierę ochronną skóry. Wspomagają również odnowę komórkową i nawilżają skórę, dzięki czemu cera staje się świeża i promienna.