Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Makijaż idealny na wiosnę

Spring Essentials

Chcesz wejść świeżo w nowy sezon i wciąż szukasz odpowiednich produktów do swojego wiosennego look'u? Przedstawiamy produkty do makijażu, które stworzą efekt lekkiej, wiosennej rosy na Twoich oczach, ustach i twarzy. Postaw na świeży look i powitaj wiosnę!

Tinty

Spring Glow

Kiedy wiosną wszystko się zieleni, kwitnie i świeci słońce, my również chcemy mieć świeży blask na twarzy. Krem CC z ochroną przeciwsłoneczną ukrywa niedoskonałości i chroni skórę przed promieniami słonecznymi. Dodatkowy blask na skórze uzyskasz stosując rozświetlacz. A za pomocą różu w delikatnych odcieniach moreli możesz stworzyć naturalny, zdrowy rumieniec na swoich policzkach.

Błyszczyki

Glossy Finish

Błyszczące usta zapewniają świeży wygląd w ciągu kilku sekund, a także oferują dodatkową porcję pielęgnacji. Wskazówka: Aby uzyskać modny błyszczący wygląd, wystarczy nałożyć palcem odrobinę błyszczyka na powiekę.

Cienie do powiek

Statement-Eyes

Wyraź swoją obecność na wiosnę za pomocą koloru na oczach. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na odważne spojrzenie, czy na delikatny makijaż oczu w pastelowych odcieniach. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o Twoją kreatywność!

Makijaż idealny na wiosnę

(902)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: