Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

3 wiosenne propozycje od NÉONAIL

Wiosenne stylizacje paznokci jak z salonu mogą być teraz wykonane w domu: dzięki naszym 3 tutorialom i lakierom UV od NÉONAIL, możesz w mgnieniu oka, krok po kroku odtworzyć stylizację kwiatowych paznokci, kolorowy french i odwrócony wiosenny french! Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać modny, wiosenny look pokażemy Ci tutaj - zróbmy to razem!

Tutorial

Kwiatowe paznokcie

Z tym uroczym wzorem Twoje paznokcie przyciągną wiele spojrzeń!

The look

Ten supercute look wyczaruje na paznokciach wiosenne wibracje. Wzrok przyciągają małe kwiaty w pastelowych odcieniach, które można łatwo namalować za pomocą odpowiedniego narzędzia. A co najlepsze: Ty decydujesz, jak kolorowy będzie Twój wiosenny bukiet!

1 / 9
Przygotowanie

Nadaj paznokciom kształt i zmatuj je za pomocą drobnoziarnistego bloczku polerskiego. Następnie użyj zmywacza do paznokci, aby usunąć tłuszcz i pył z polerowania, a następnie odsuń skórki drewnianym patyczkiem.

2 / 9
Zaaplikuj baze

Wybierz kryjący lakier bazowy, który przypomina odcień Twojej skóry i nałóż jego cienką warstwę. Jeśli masz wrażliwe lub bardzo tłuste paznokcie, możesz przed lakierem bazowym nałożyć podkład, który przedłuży trwałość Twojego manicure'u.

3 / 9
Utwardzanie lakieru bazowego

Teraz pozwól utwardzić się lakierowi pod lampą LED lub UV. To, ile czasu potrzebują Twoje paznokcie na wyschnięcie, zależy od użytego lakieru i mocy Twojej lampy. Prawidłowy czas utwardzania znajdziesz w tabeli NÉONAIL.

4 / 9
Namaluj kwiatuszki

Wybierz różne kolory kwiatów - do naszej wiosennej stylizacji wybraliśmy delikatne pastelowe odcienie. Używając Spot Swirl, nanieś pięć kropek w kształcie kwiatu i wypełnij środek tym samym kolorem.

5 / 9
Zaakcentuj szczegóły

Teraz wybierz kolor akcentu i umieść kropkę w centrum kwiatu. Szczególnie pięknie wygląda brokatowy lakier do paznokci w kolorze srebrnym lub złotym.

6 / 9
Nanieś więcej kwiatów

Powtórz kroki 5 i 6 dla pozostałych paznokci. Użyj różnych kolorów do pozostałych kwiatów, aby osiągnąć efekt kwitnącej łąki.

7 / 9
Utwardzanie

Teraz pozwól kwiatom stwardnieć pod lampą LED lub UV.

8 / 9
Nałóż i wysusz topcoat

Ostatnia warstwa to transparentny top coat, który przedłuża trwałość manicure'u i nadaje paznokciom wspaniały połysk. Nałóż go i pozwól mu wyschnąć pod lampą, kwiatowe paznokcie są gotowe!

9 / 9

Tutorial

Kolorowy French

Prosty a zarazem efektowny - taki właśnie jest wiosenny kolorowy french.

The look

Klasyczny paznokieć w nowoczesnym wydaniu: w tej stylizacji w pełni pomalowane paznokcie przeplatają się ze stylowymi tipsami - a dzięki delikatnym pastelowym odcieniom wiosenna gorączka jest gwarantowana!

1 / 6
Zaaplikuj bazę

Wybierz kryjący lakier bazowy w kolorze różowym lub nude i nałóż go na przygotowane paznokcie. Następnie pozostaw bazę do utwardzenia pod lampą LED lub UV. Tabela NÉONAIL pokazuje, jak długo paznokcie muszą schnąć.

2 / 6
Nałóż pierwszy kolor

Teraz pomaluj paznokcie kciuka i małego palca wybranym przez siebie lakierem UV w pastelowym kolorze - na przykład jasnożółtym.

3 / 6
Nałóż drugi kolor

Drugi kolor akcentowy nałóż na paznokieć środkowego palca. Jasny niebieski dobrze komponuje się z delikatnym żółtym odcieniem.

4 / 6
Lakier na końcówkach

Paznokcie palca wskazującego i serdecznego otrzymują szerokie francuskie tipsy w jednym z dwóch kolorów akcentujących. Do malowania tipsów należy użyć delikatnego pędzelka, aby uzyskać bardzo precyzyjny efekt. Następnie pozostawić do utwardzenia pod lampą.

5 / 6
Nałóż i wysusz topcoat

Na koniec nałóż bezbarwny top coat i pozwól mu również wyschnąć pod lampą. Et voilà, Full French Nails są gotowe!

6 / 6

Tutorial

Odwrócony wiosenny french

Dzięki temu filigranowemu stylowi wyczucie palców wchodzi w grę!

The look

Francuska elegancja zinterpretowana na nowo! Delikatne francuskie tipsy połączone są wąskimi liniami, które nakłada się na dolną część łożyska paznokcia. Podkreślenie: Kolory przeplatają się ze sobą. Dzięki temu minimalistyczna stylizacja paznokci przyciąga wzrok.

1 / 6
Przygotowanie

Opiłowane paznokcie naturalne zmatowić buforem, a następnie oczyścić zmywaczem do paznokci. Dla jeszcze lepszej trwałości manicure i dodatkowej porcji pielęgnacji możesz zastosować primer wzbogacony o witaminy.

2 / 6
Nałóż i wysusz lakier bazowy

Kryjący podkład w kolorze różowym lub nude jest idealny do tego minimalistycznego wyglądu. Po nałożeniu utwardzaj pod lampą LED lub UV. Właściwy czas utwardzania znajdziesz w tabeli NÉONAIL.

3 / 6
Line at the nail bed

Najpierw wybierz dwa kolory akcentujące. Zacznij od pierwszego koloru - na przykład białego - i narysuj cienką linię na łożysku paznokcia za pomocą pędzelka.

4 / 6
Micro French Tip

Weź drugi kolor - my wybraliśmy jasnozielony - i narysuj cienką linię wzdłuż górnej krawędzi paznokcia. Zawsze nakładaj kolory na przemian na górze i na dole, aby uzyskać fajny efekt. Pozostaw do utwardzenia.

5 / 6
Nałóż i wysusz topcoat

Na koniec nakładamy transparentny top coat i pozostawiamy go do wyschnięcia pod lampą. Dzięki temu nie tylko nadasz paznokciom super połysk, ale także sprawisz, że Twój manicure będzie trwał wyjątkowo długo.

6 / 6

Trendy w stylizacji paznokci

(68)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Prezent na
Ocena
Cena
Sortuj według: