Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Odliczanie do Dnia Mamy! Tylko dziś odbierz rabat 21% na kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów z kodem:MD21Skopiuj kod01d01h01min01sek

Przedłużenie włosów

Niezależnie od tego, czy chcesz przedłużyć włosy, dodać im objętości, czy po prostu odświeżyć swój styl na nowy sezon. Przedłużanie clip-in do okazjonalnego noszenia lub przedłużanie na taśmie tape-in, które trwa do 8 tygodni, pomoże Ci uzyskać wymarzoną fryzurę. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na przedłużanie włosów.

Wszystko co musisz wiedzieć:

Który rodzaj przedłużenia wybierzesz?

Przedłużanie włosów metodą clip-in nadaje się do okazjonalnego noszenia i powinno być zdejmowane wieczorem. Przedłużenia tape-on utrzymują się przez kilka tygodni- idealne do włosów cienkich.

Jak uzyskać naturalny efekt?

Najpierw należy wybrać odpowiedni kolor. Przedłużanie włosów w dwóch odcieniach lub ich kombinacji również zapewnia naturalny wygląd. Ponadto, zawsze stylizuj je razem z własnymi włosami.

Jak prawidłowo dbać o przedłużenia?

Aby odżywić i nawilżyć włosy przedłużane, używaj szamponów bez zawartości alkoholu i siarczanów oraz odżywek nawilżających. Regularne szczotkowanie może również przedłużyć ich żywotność.

Step by Step

Przedłużenie Clip-in

Przedłużanie włosów za pomocą klipsów jest idealne do okazjonalnych stylizacji. Łatwo się je nakłada, można je stylizować w kilka minut i łatwo usunąć. Co najlepsze, mogą być używane przez długi czas, jeśli się o nie dobrze dba.

Rozczesz włosy

Najpierw dokładnie przeczesz własne włosy i włosy przedłużane. Zacznij od dołu i przesuwaj się w górę, aż do nasady włosów, aby jak najdelikatniej usunąć niesfornie pozawijane włosy.

1 / 8
Wydziel pasma włosów

Palcem lub grzebieniem przedziel cienkie pasmo włosów prosto na kark, a resztę włosów upnij spinką. Grzebieniem natapiruj linię włosów na wydzielonej części, aby przedłużenia clip-in lepiej się trzymały.

2 / 8
Utrwal włosy lakierem

Spryskaj lakierem utapirowane włosy w miejscu, w którym ma być doczepiony pierwszy warkocz-opaska, w którą wszywa się włosy, z przedłużenia clip-in. Dzięki temu pozostanie on później na swoim miejscu.

3 / 8
Przypnij przedłużenia

Umieść pierwszy warkocz z 3 spinek z tyłu głowy i znajdź jego środek. Najpierw wsuń środkowy klips od góry na środek miejsca utapirowanego, a następnie załóż dwa zewnętrzne klipsy. Powtórz kroki z pozostałymi warkoczami z 3 klipsów.

4 / 8
Przedłużenie po bokach

Przedziel cienkie pasmo włosów prosto w dół ok. 5 cm nad uchem i upnij resztę włosów na miejscu.

5 / 8
Przygotuj włosy

Przeczesz włosy na linii przedziałka, wytapiruj pasmo, na którym będzie się trzymał warkocz i utrwal fryzurę lakierem.

6 / 8
Przypnij przedłużenia

Teraz przymocuj dwa przedłużenia z 2 klipsami i 1 klipsem po bokach głowy. Zacznij od klamer z dwoma klipsami i ponownie przymocuj klamry bezpośrednio do podstawy. Na koniec zamocuj klamry 1-klipsowe nad klamrami 2-klipsowymi.

7 / 8
Wystylizuj włosy

Układaj własne włosy razem z przedłużeniami. W ten sposób można mieć pewność, że naturalnie wkomponują się one w ogólny wygląd fryzury.

8 / 8

Dla zaawansowanych użytkowników: Przedłużenie typu Tape-in

Praktycznie niewidoczne przedłużanie na tape-in to świetne rozwiązanie w przypadku włosów cienkich, które wymagają zagęszczenia i zwiększenia objętości na dłuższy czas.

Tape-iny powinny być nakładane na całą głowę z pomocą drugiej osoby. Doświadczeni użytkownicy mogą również samodzielnie przyklejać przedłużenia z taśmy po bokach włosów. Na filmie pokazujemy, jak to działa.

Oto, jak to działa:

  • Umyj włosy - najlepiej szamponem odtłuszczającym - a następnie spłucz je dokładnie wodą. Aby mieć pewność, że przedłużenia pozostaną na swoim miejscu, upewnij się, że włosy są wolne od tłuszczu i produktów do stylizacji. Następnie wysusz włosy.
  • Wydziel pasmo włosów poziomo nad uchem i upnij je wsuwką.
  • Dokładnie przeczesać przedłużenia.
  • Za pomocą grzebienia wydziel pasmo o szerokości i grubości zbliżonej do pasma wklejonego w taśmę.
  • Usuń papierową osłonę z paska samoprzylepnego pierwszego pasma taśmy. Trzymając taśmę klejącą stroną do góry, umieść ją tuż pod wydzielonym pasmem włosów, bezpośrednio przy linii włosów. Delikatnie dociśnij własne pasmo włosów do taśmy.
  • Teraz usuń papierową osłonę z drugiego pasma i umieść ją stroną klejącą na pasmie włosów. Następnie mocno dociśnij do siebie dwa pasma, które zakrywają Twoje własne pasmo włosów.
  • Powtórz czynności dla każdego kolejnego pasma przedłużenia. 

Znajdź odpowiednie dla Ciebie:

All About: Przedłużanie włosów

(21)
Marka
Rodzaj produktu
Dla kogo
Hity
Cena
Sortuj według: