Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

PROGRAM PARTNERSKI DOUGLAS

Zostań naszym partnerem!

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące współpracy z douglas.pl

CO OFERUJE PROGRAM PARTNERSKI DOUGLAS.PL?

Douglas, jako jeden z czołowych graczy na rynku kosmetycznym w Polsce, oferuje wyjątkowo szeroki asortyment perfum, kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych oraz atrakcyjne promocje i eksluzywne oferty.

Zakupy online - korzyści dla naszych klientów
- atrakcyjne prezenty dołączane do zamówienia
- 3 próbki gratis do każdego zamówienia za min, 59 zł
- bezpłatne pakowanie na prezent
- darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 199 zł
- szybka dostawa kurierem

JAK ZOSTAĆ PARTNEREM DOUGLAS.PL?


Zgłoś się do programu partnerskiego douglas.pl przez wybraną sieć afiliacyjną. Po zatwierdzeniu zgłoszenia, będziecie mieli Państwo dostęp do wszystkich materiałów reklamowych odpowiednich dla Państwa grupy docelowej oraz gotowych do zintegrowania na Państwa stronie.

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt z zespołem douglas.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

JAKA JEST WYSOKOŚĆ PROWIZJI?

Standardowa prowizja wynosi 4%-8% wartości zamówienia (4% za sprzedaże z użyciem kodu rabatowego). Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych warunków współpracy.

W JAKI SPOSÓB NALICZANA JEST PROWIZJA?

Po 28 dniach od złożenia zamówienia douglas.pl weryfikuje wszystkie sprzedaże w swoim systemie. Prowizja wypłacana jest za wszystkie zamówienia, które nie zostały anulowane ani zwrócone.

W JAKI SPOSÓB DOKONYWANE SĄ PŁATNOŚCI?

Po zatwierdzeniu sprzedaży prowizja jest wypłacana przez sieć partnerską. Należy pamiętać, że w zależności od warunków płatności danej sieci afiliacyjnej, czas wypłaty należnej kwoty może trwać do 6 tygodni od dnia zaakceptowania sprzedaży.

JAKIE MATERIAŁY REKLAMAWE SĄ DO DYSPOZYCJI?

W sieci dostępne są różnorodne materiały reklamowe, spośród których możecie Państwo wybrać odpowiednie kreacje w zależności od grupy docelowej oraz charakteru strony. Oprócz standardowych banerów douglas.pl oferuje również banery promocyjne, linki tekstowe oraz katalog produktów.

PYTANIA, SUGESTIE, PROBLEMY

Nasz zespół służy Państwu pomocą w wyborze odpowiednich materiałów reklamowych, w przypadku problemów technicznych oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące programu partnerskiego. Planujesz akcje dla swoich użytkowników i szukasz sponsora? Zgłoś się do nas i zaproponuj współpracę!

KONTAKT

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE

I ZOSTAŃ PARTNEREM DOUGLAS.PL