Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Formy płatności

Naszym celem jest, aby zakupy w douglas.pl były jak najbardziej komfortowe. Komfort zakupów to także wygodne formy płatności! Dowiedz się więcej!
​​​​​​​

Szybki przelew online (Przelewy24)

Na douglas.pl możesz zapłacić szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Przelewy24, w którym masz możliwość wybrania swojej instytucji bankowej. Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości internetowej oraz potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y z powrotem na douglas.pl, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do opracowania i wysyłki.

PayPal

Przy wyborze PayPal jako formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę PayPal, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności. Jeżeli nie posiadasz konta w PayPal, możesz je założyć lub dokonać płatności jako Gość serwisu.

Karta płatnicza

W douglas.pl możesz także dokonać płatności kartą płatniczą VISA, Mastercard. Podczas zamówienia w odpowiednim polu należy wpisać numer karty płatniczej, kod CVV2/CVC2, datę ważności karty oraz Twoje imię i nazwisko. Karta płatnicza zostanie obciążona dopiero po wysłaniu paczki.

Przelew

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu wyświetlone zostają na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz je także w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie bankowym. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu:

Douglas Polska sp. z o.o.

Zajęcza 4

00-351 Warszawa

IBAN: PL70 1880 0009 0000 0011 0195 6002

BIC CODE: DEUTPLPX

W polu "tytułem" prosimy o podanie numeru zamówienia. Znacznie ułatwi nam to identyfikację przelewu, co przyśpieszy wysłanie paczki. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.

Płatność za pobraniem

Jeżeli chcesz w tradycyjny sposób zapłacić za przesyłkę bezpośrednio przy jej odbiorze, wybierz opcję „Przy odbiorze”. Wówczas otrzymasz możliwość uiszczenia opłaty za Twoje zamówienie bezpośrednio u kuriera, który dostarczy przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres.

Przy odbiorze w perfumerii

Zamówienie możesz także opłacić przy jego odbiorze w perfumerii.


Karta upominkowa Douglas

Zasady wydawania oraz używania karty upominkowej określa odrębny Regulamin karty upominkowej Douglas, dostępny tutaj.