Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Czynić piękno, co to właściwie znaczy?

Prawdziwe piękno to coś więcej niż czerwone usta czy piękne oczy. Piękno przejawia się w naszych działaniach, w tym jak traktujemy innych ludzi. W dzisiejszym świecie pełnym niepewności, prawdziwe wartości zyskują tym bardziej na znaczeniu. Stań w obronie innych, wywołaj uśmiech na czyjejś twarzy lub okaż komuś miłość.

Jesteśmy piękni wtedy, gdy piękne są nasze czyny. Let’s do beautiful.

Piękno nie oznacza bycia doskonałym. To właśnie nasze małe wady i niedoskonałości sprawiają, że jesteśmy piękni i niepowtarzalni. Wspólnie doceniajmy wszystkie aspekty piękna i jego różnorodność. Celebrujmy wyjątkowość każdego człowieka.

NASZE TWARZE KAMPANII

Dowiedz się, jak definiują prawdziwe piękno.

Pozwól się zainspirować: wspaniałe bohaterki opowiedzą, co dla nich znaczył udział w naszej kampanii Let’s do beautiful i jak definiują pojęcie piękna.
Każda historia jest bardzo osobista i inspirująca – to czyni je pięknymi.

Nie oceniaj, ale kochaj drugiego człowieka. Tylko wtedy, gdy nie oceniamy, możemy po prostu być sobą.
Kobiecość nie ma nic wspólnego z posiadaniem piersi lub ich brakiem. Nie potrzebuję moich piersi, żeby być kobietą.

MAKING OF: w 100% kobieca produkcja

Oprócz tolerancji, szacunku i różnorodności ważną częścią naszej kampanii jest również wzmocnienie pozycji kobiet. Poznaj wspaniałe kobiety i daj się zainspirować niezwykłej produkcji, która w 100% jest kobieca. Wiele inspirujących, kreatywnych i wyjątkowych kobiet było obecnych przy tej kampanii, aby zwizualizować nową definicję piękna.