Ostatnie dni promocji: -20% na pielęgnację i zapachy dla mężczyzn ⏳

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

LES BEIGES TEINT BELLE MINE NATURELLE SPF 25 / PA++

Podkład
30 ml
242,00 zł
806,67 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Nr art.903500
KolorN°21
Niewidoczny podkład zdobi cerę naturalnym zdrowym blaskiem, nadając jej tak promienny wygląd, jakby cały dzień spędziła na świeżym powietrzu. Jednocześnie chroni ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Gama obejmuje 14 odcieni. Kompaktowy flakon ma format przyjazny w podróży. Produkt należy nakładać opuszkami palców. Zapewnia doskonały efekt makijażu: naturalny blask.

Dzięki subtelnej gamie przyjaznych beży, HEALTHY GLOW FOUNDATION rozwiewa wszelkie obawy kobiet związane z używaniem podkładu. Zdobi każdą karnację długotrwałym i zdrowym blaskiem. Jego aksamitna i komfortowa formuła delikatnie rozprowadza się na skórze i momentalnie się w nią wtapia. Adaptuje się do kształtu twarzy i niepostrzeżenie imituje jej mimikę. Formuła staje się niewyczuwalna i pozwala skórze swobodnie oddychać, chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Cera jest wygładzona i podkreślona transparentnym makijażem o delikatnym wykończeniu. Staje się ożywiona, świeża i promienna - jak po spacerze na świeżym powietrzu.

Ekstrakt z żyworódki oraz filtry UV chronią skórę przez drażniącymi czynnikami środowiska zewnętrznego.
- Mineralne pigmenty „Healthy Glow Booster” momentalnie wyzwalają zdrowy blask, dzięki czemu cera zachwyca świeżością. Wraz z pudrami Soft Focus, pigmenty te wyrównują cerę i podkreślają ją makijażem o transparentnym wykończeniu.
- Ekstrakt z żyworódki – aktywny, pielęgnacyjno-ochronny składnik roślinny, w połączeniu z filtrami SPF 25/PA++ wzmacnia skórę i chroni ją przed stresem oksydacyjnym.
- Dzięki pochodnej kwasu hialuronowego, formuła produktu zapewnia skórze odczucie nawilżenia i komfortu, które utrzymuje się przez cały dzień.
N°21
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹