☀️Beauty Weekend☀️ Odbierz rabat 20% +prezent do zakupów za min. 219zł z kodem:BW20Skopiuj kod01d01h01min01sek

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

NiedoskonałościFresh Pressed 7-Day System with Pure Vitamin C

Pielęgnacja twarzy
1 szt.
126,00 zł
126,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.956463
Typ skóryskóra normalna, skóra mieszana
Dwustopniowy system zawierający czystą witaminę C, jedną z najpotężniejszych odmładzających witamin. Od pierwszego użycia skóra staje się bardziej promienna, po tygodniu stosowania — ciesz się jej wyraźnie wyrównanym kolorytem i wygładzeniem.

Uaktywnij tę niezwykłą odżywkę, by odkryć pełne działanie odmładzające dziesięciu procent świeżej witaminy C i odświeżyć oraz zregenerować skórę. Wciśnij przycisk uwalniający witaminę C w czystej postaci, wstrząśnij, być połączyć ją z łagodzącą emulsją odmładzającą i poznaj odejmującą lat moc odżywki. Tak jak przy stosowaniu codziennego suplementu zmieszaj jej dwie krople z ulubionym kosmetykiem nawilżającym Clinique i tuż po użyciu ciesz się rozjaśnioną skórą, a po tygodniu stosowania - jej wyraźnie wyrównanym kolorytem i wygładzeniem.

Odświeżenie już po pierwszym użyciu.
Tuż po użyciu odżywki skóra zyskuje 36 % więcej blasku, a po tygodniu stosowania produktu staje się bardziej promienna, wyrównana, wygładzona i jędrniejsza.

Regeneracja już po 4 tygodniach.
Plamy starcze zostają wyraźnie zredukowane w 21 %, a drobne linie i zmarszczki - w 32 %.

Odnowa już po 12 tygodniach
Plamy starcze zostają wyraźnie zredukowane w 32 %, drobne linie i zmarszczki - w 43 %, a skóra staje się jędrniejsza o 41 %.

W świeżości siła.

W kontakcie z tlenem witamina C ulega degradacji - najlepiej działa zatem w czystej postaci. Maksymalnie silne działanie jest zapewnione dzięki zamknięciu 10 % witaminy C w proszku w zalakowanej komorze wewnątrz odpornej na światło fiolki, dzięki czemu witamina łączy się z łagodzącą emulsją dopiero na chwilę przed tym, jak produkt zostaje zastosowany. Aktywowanie witaminy C tuż przed pierwszym użyciem produktu pozwala przez tydzień zachować jej maksymalną skuteczność i uzyskać najlepsze możliwe efekty.

Emulsja łagodząca przepełniona silnymi składnikami odmładzającymi i rewitalizującymi wspomaga aktywację sproszkowanych dziesięciu procent witaminy C w czystej postaci i umożliwia wyważenie pH formuły tak, że jest się ona przyjemna dla skóry i w pełni się wchłania.
1 szt.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹