Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Rouge Dior Liquid Metal

Błyszczyk do ust
6 ml
172,00 zł
125,00 zł
2 083,33 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Wyprzedane
Nr art.976940
Kolor979 Poison Metal
Nowa pomadka Rouge Liquid od Dior o płynnej formule oferuje aż trzy różne wykończenia makijażu.

Komfortowa, płynna formuła pomadki intensywnie nawilża i pielęgnuje usta. Trwałość nawet do 12 godzin* jest zapewniona dzięki skoncentrowanym pigmentom. Rouge Liquid jest dostępna w trzech wariantach: odcienie matowe, odcienie metalizujące oraz odcienie satynowe.

*Test instrumentalny przeprowadzony na grupie 20 badanych.

Formuła Rouge Liquid to specjalna kompozycja mineralnych wosków, bardzo delikatnych mikrocząsteczek krzemionki oraz olejków, dzięki którym kolor jest bardziej intensywny, a trwałość pomadki idzie w parze z długotrwałym uczuciem komfortu na ustach.

Celem Petera Philipsa, Dyrektora Kreatywnego ds. Makijażu i Wizerunku Dior było stworzenie kolekcji płynnych pomadek oferujących niezwykłe wykończenia: od matowych, przez satynowe, po metalizujące, a także stworzyć gamę odcieni, które będą pasowały do każdej karnacji.

W ten sposób powstała gama odcieni z 4 IT-SHADES na czele:
- Kultowy odcień 999 Matte został przedstawiony w płynnej wersji, która ujawnia jeszcze bardziej pasjonującą stronę kobiety Dior.
- Przykładem trendu „nude” jest odcień 614 Jungle Matte, stworzony w hołdzie dla Mitzah Bricard, będącej wieloletnią muzą Christiana Diora.
- 979 Poison Matte to odcień noszony przez Natalie Portman, który uzbraja kobietę Dior w jeszcze większą broń uwodzenia.
- Delikatny charakter Miss Dior jest uchwycony w odcieniu 162 Miss Satin, stworzonym po to, aby dać kobiecie Dior olśniewający uśmiech.
979	 Poison Metal
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹