Dostawa gratis dla zalogowanych użytkowników     Bezpłatny zwrot      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
PerfumeriePREZENTY

ColognesEnglish Oak&Redcurrant

Woda kolońska
30 ml
259,00 zł
189,00 zł
630,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
509,00 zł
399,00 zł
399,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Wyprzedane
Nr art.977007
Nuta sercaRóża
Nuta zapachowaowocowe
Ulegnij urokowi… Magia lasu. Wspinaj się. Oddawaj się marzeniom. Wędruj. Przechadzaj się po szmaragdowych kobiercach utkanych z mchu. Dojrzałe czerwone porzeczki, gotowe, aby je zebrać. Zatrać się w woni legendarnego dębu. Szlachetnego. Mądrego. Którego duch został tchnięty w dwa urzekające zapachy. English Oak & Redcurrant. Jasny. Otulający. Zniewalający. Idealna kompozycja sama w sobie. Można ją także połączyć z inną wonią, aby uzyskać frapujący efekt w ramach łączenia zapachów – Fragrance Combining TM.

Mistrz perfumiarstwa Yann Vasnier
„Dąb jest pięknym, szlachetnym drzewem. Jest mocny i ikoniczny. W świecie perfum często spotykamy drzewo sandałowca i cedrowe, ale dąb jest czymś wyjątkowym. Jest on majestatyczny i tajemniczy”.

Łączenie zapachów – Fragrance Combining
Filozofia Fragrance Combining, która jest filarem marki Jo Malone London na łączenie zapachów. Wszystkie Cologne dzięki swojej unikatowej i wyjątkowej proste budowie można łączyć, nakładając je na siebie aby uzyskać swój indywidualny zapach. Połącz English Oak&Hazelnut z English Oak&Redcurrant aby otrzymać niesamowicie świeży, korzenny zapach z jasnym i soczystym niuansem.
30 ml
  • Dostawa gratis z Karta Douglas
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent