Dostawa gratis dla zalogowanych użytkowników     Bezpłatny zwrot      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
PerfumeriePREZENTY

Pomadki do ustRouge Dior Ultra Rouge

Pomadka do ust w sztyfcie
3.2 g
129,00 zł
4 031,25 zł / 100 g
, zawiera VAT
Oferta Specjalna
Nr art.036442
KolorNr. 111 - Ultra Night 47
EfektMatowe wykończenie,Lśniące włosy
PrzeznaczenieUsta
Konsystencjakremowe
Własciwościdługotrwały,nawilżający
Typ produktuSztyft
Rouge Dior Ultra Rouge to pierwsza pomadka na rynku*, która zapewnia trwałość i głębię koloru, jaką daje tusz, a także uczucie wyjątkowego komfortu. Prawdziwa rewolucja w historii makijażu! Za kompleksową innowacją stoi genialna w swej prostocie idea: Rouge Dior Ultra Rouge oferuje świetliste, półmatowe wykończenie, dogłębne nawilżenie oraz 12-godzinną trwałość**.

"Wyjątkowa trwałość, ultra zmysłowa konsystencja i wyraziste odcienie: pomadka marzeń stała się rzeczywistością. Łatwa w aplikacji i jeszcze łatwiejsza w noszeniu” mówi Peter Philips, dyrektor kreatywny i wizerunkowy makijażu Dior.

Dior słynie z tego, że zawsze o krok wyprzedza swoją epokę. Tym razem naukowcy z laboratoriów Dior stanęli przed nie lada wyzwaniem i postanowili scalić w jednej pomadce trwałość, komfort i zachwycające kolory.

W wyniku długich i wnikliwych prac badawczych naukowcy marki zidentyfikowali polimer, który w połączeniu z olejkiem pochodzenia roślinnego oferuje zarówno skuteczne nawilżenie, jak i 12-godzinną trwałość**, bez uczucia ściągnięcia czy wysuszenia.

"Czego kobiety oczekują od pomadki?" - pyta przewrotnie Peter Philips - "Wszystkiego.” “Obecnie kobiety mają do wyboru pomadki o dużym stężeniu pigmentów i trwałym efekcie krycia, które jednak nie zapewniają komfortu noszenia. Z drugiej strony mają do wyboru lekki jak piórko, delikatny kolor kosztem intensywności pigmentu. Ultra Rouge rozwiązuje ten dylemat, oferując wyjątkowe przeżycie miłośniczkom makijażu." "Ultra Rouge nadaje nowy wymiar doświadczeniom związanym z makijażem i na nowo definiuje czerwień," zdradza Peter Philips. " Ponieważ formuła działa na zasadzie tatuażu ust tworząc drugą, barwną skórę na wargach, mogłem jej nadać nowe, nasycone i świetliste odcienie. Czułem się jak malarz dysponujący zupełnie nową paletą kolorów." Peter Philips, dyrektor kreatywny ds. makijażu i wizerunku Dior Makeup.


Rouge Dior Ultra Rouge jest dostępna w 26 ultra-trwałych odcieniach ze świata mody w świetlistym, półmatowym wykończeniu. Cztery odcienie są dedykowane czerwieni, od klasycznej przez burgund aż po purpurę i malinę:

999 Ultra Dior - "Upajająca kobiecość.” Czerwień par excellence, ikoniczna, a jednocześnie unikalna, zmysłowa i elegancka.

770 Ultra Love - "Uwierz w siebie – bo jeśli nie Ty, to kto?" Odcień malinowy, dla którego stracisz głowę, łatwy w noszeniu, o wyjątkowym temperamencie, z prześwitami różanego drewna oraz beżu stopniowo przechodzącego w koral.

851 Ultra Shock - "Lepiej szokować niż być nudnym." W mocnym, oddziałującym na wyobraźnię burgundzie przeplata się kilka tonów: czerwone wino, głęboki brąz, szarawy odcień taupe oraz purpura.

777 Ultra Star - "Wszystkie jesteśmy gwiazdami." Dominująca makowa czerwień w palecie żywych niuansów inspirowanych popkulturą.

Topowym czerwieniom towarzyszą dwa kolekcjonerskie, ekstremalne odcienie, które można nosić bezpośrednio jako mocny akcent makijażu, lub wykorzystać jako bazę bądź wykończenie dla innych kolorów:

- 111 Ultra Night 47, czerń umożliwiająca pogłębianie poszczególnych barw lub tworzenie artystycznych kreacji ust
- 000 Ultra Light 47, czysta biel neutralizująca naturalny kolor ust lub rozjaśniająca inne odcienie.

* Od Dior.
** Test instrumentalny przeprowadzony w grupie 20 kobiet używających 26 odcieni pomadki, z wyłączeniem odcienia 000.
Nr. 111 - Ultra Night 47
  • Dostawa gratis z Karta Douglas
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent