Teraz WSZYSTKIE kosmetyki Douglas Collection kupisz aż o 30% taniej

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY
Zestaw zapachowy
1 szt.
299,00 zł
219,00 zł
219,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Wyprzedane
Nr art.042428
Magia złota i przyciągania. Niech impreza rozpocznie się od idealnego prezentu YSL na Święta.
Y to zapach dla mężczyzn, który w zupełnie nowej odsłonie prezentuje rodzinę nut Fougere. Niezwykle męska kompozycja od Yves Saint Laurent stanowi doskonały pomysł na prezent na Święta dla nowoczesnych i pewnych siebie mężczyzn, którzy odważnie spełniają swoje marzenia, dopuszczają do głosu swojego młodzieńczego ducha, a jednocześnie hołdują tradycji. Precyzyjnie wyważone połączenie pasji, śmiałości i odwagi, obok których trudno przejść obojętnie.
Y wyraża pytanie „WHY”, od którego wszystko bierze swój początek. To zarazem odpowiedź, która inspiruje do działania. Wyrafinowaną, pełną szyku i młodzieńczego wigoru kompozycję otwierają nuty białych kwiatów oraz absolut geranium, a jej serce stanowią drzewne i zielone akcenty, które otula połączenie balsamu jodłowego, ambry i kadzidła. Całość została zamknięta w szklanym, minimalistycznym flakonie z metalowym znakiem „Y”, który podkreśla męski charakter zapachu i inspiruje do podejmowania ryzyka.
Świąteczny zestaw z męskim zapachem Y o pojemności 60 ml zawiera także żel pod prysznic i balsam po goleniu w prezencie.
1 szt.
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹