Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Serum Foundation
Podkład

30 ml
36,00 zł
27,00 zł
90,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 49,00 zł
Nr art.063194
Kolor2.0 N

Za pomocą The Ordinary Serum Foundation z SPF 15 osiągniesz godne pozazdroszczenia krycie. Podkład w formie serum; lekka formuła, która jest dostępna w szerokiej gamie odcieni. 

Podkład bez trudu wtapia się w skórę twarzy, zapewniając średnie krycie. Dzięki zastosowaniu impregnowanych pigmentów zawieszonych w opatentowanym przez The Ordinary systemie rozprowadzania, podkład gwarantuje naturalne wykończenie i długotrwałe nawilżenie.

Podkład jest dostępny w 21 różnych odcieniach, które są podzielone na 3 kategorie. Każda kategoria jest dalej klasyfikowana drugą cyfrą z zakresu od 1 do 3, aby wskazać jej głębokość w ramach danej kategorii. Wreszcie, litera na końcu odcienia oznacza jego podcień; P dla „pink” (róż), R dla „red” (czerwień), N dla „neutral” (neutralny) i Y dla „yellow” (żółć).

Niewielka liczba odcieni może pochwalić się dodatkową literą, S dla „silver highlights” (srebrne akcenty) i G dla „gold” (złoto). Podkłady te są nasycone drobnymi dyspersjami pigmentów z efektem metalicznym, które dodają cerze blasku.

Produkt przyjazny weganom. Cruelty free.

2.0 N
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹