Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Coverage Foundation
Podkład

30 ml
128,30 zł / 100 ml
zawiera VAT
45,00 zł
38,49 zł
Oszczędzasz 14%
Produkt dostępnyDostawa gratis od 49,00 zł
Nr art.063216
Kolor1.1 N

Osiągnij pełne krycie za pomocą The Ordinary Coverage Foundation SPF 15. Podkład zapewnia pełne krycie i jest dostępny w szerokiej gamie odcieni. Z dodatkiem SPF 15, podkład ten zapewnia niezbędną ochronę, jak również krycie czyli połączenie idealnie do codziennego stosowania.

 Dzięki zastosowaniu impregnowanych pigmentów zawieszonych w opatentowanym przez The Ordinary systemie rozprowadzania, podkład gwarantuje naturalne wykończenie, odporne na ścieranie się. Podkład oferuje pożądany, pełny efekt kryjący z efektem półmatu, pozostawiając cerę nieskazitelną przez cały dzień.

Podklad jest dostępny w 21 różnych odcieniach, które są podzielone na 3 kategorie. Każda kategoria jest dalej klasyfikowana drugą cyfrą z zakresu od 1 do 3, aby wskazać jej głębokość w ramach danej kategorii. Wreszcie, litera na końcu odcienia oznacza jego podcień; P dla „pink” (róż), R dla „red” (czerwień), N dla „neutral” (neutralny) i Y dla „yellow” (żółć).

Niewielka liczba odcieni może pochwalić się dodatkową literą, S dla „silver highlights” (srebrne akcenty) i G dla „gold” (złoto). Podkłady te są nasycone drobnymi dyspersjami pigmentów z efektem metalicznym, które dodają cerze blasku.

Produkt przyjazny weganom. Cruelty free.

Mniej znaczy więcej: Ten produkt należy do naszej kategorii Clean Beauty. Oznacza to, że jest wolny od niektórych składników, których bezpieczeństwo nie zostało w pełni wyjaśnione. Więcej informacji znajdziesz w naszym Clean Beauty Guide.
1.1 N
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹