Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Pielęgnacja specjalnaFresh Pressed - Clinical Daily + Overnight Boosters with Pure Vitamin C 10% and Vitamin A (Retinol)

Pielęgnacja twarzy
1 x C+A
168,00 zł
157,00 zł
1 847,06 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.963250
Co to jest: System podwójnego wsparcia – na dzień, ze świeżą witaminą C (kwas askorbinowy 10%) i na noc, ze świeżą witaminą A (retinol). Formuły wzajemnie uzupełniają się, zmniejszając widoczność linii i zmarszczek po 12 tygodniach stosowania. Po tym czasie działanie formuły idzie jeszcze dalej, doprowadzając do zmniejszenia widoczności innych podstawowych oznak starzenia.

Jak działa:
• Maksymalna siła i minimalne podrażnienie: silne dawki witaminy C 10% (kwas askorbinowy) i witaminy A (retinol) o udowodnionym działaniu, zaczynają działać już po jednej aplikacji.
Po 1 aplikacji: Blask (+36% już pierwszego poranka po użyciu)
Po 1 tygodniu: Gładsza skóra
Po 4 tygodniach: Mniej płytkich zmarszczek
Po 12 tygodniach: Bardziej wyrównany koloryt i mniej głębokich zmarszczek i linii na czole

W ciągu dnia witamina C wzmacnia ochronę skóry, aby neutralizować uszkodzenia. Działa na powierzchni skóry, rozjaśniając, wygładzając i odbudowując strukturę. Naprawia uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki i przeciwdziała powstawaniu uszkodzeń.
W nocy, podczas procesu regeneracji, witamina A wnika głęboko w powierzchnię skóry. Z czasem skóra staje się odżywiona, linie i zmarszczki wypełnione, a koloryt skóry odzyskany. Naprawia uszkodzenia powstałe w ciągu dnia, a także wcześniejsze, abyś mogła z uczuciem świeżości rozpocząć nowy dzień.
• Świeżość to siła. Witaminy C i A to nie tylko jedne z najskuteczniejszych składników odmładzających, ale też, jak twierdzą dermatolodzy, najlepiej przebadane i o zbawiennych dla skóry właściwościach.
Czyste witaminy C i A wraz z upływem czasu tracą swoją siłę, dlatego najskuteczniejsze są wtedy, gdy są świeże. Clinique Fresh Pressed Clinical wykorzystuje czyste, świeże, silne i minimalnie przetworzone witaminę C (kwas askorbinowy) i witaminę A (retinol), nie zawierające dodatkowych substancji.
• Innowacyjne opakowanie chroni siłę formuły.
Dla zachowania maksymalnej świeżości i mocy, witamina C 10% jest przechowywana w formie proszku w szczelnej komorze w nieprzepuszczającej światła fiolce, a czysta witamina A (retinol) znajduje się w komorze o podwójnych ściankach. Substancje te są uwalniane do Odmładzającej Emulsji Kojącej w celu wymieszania tuż przed aktywacją.
Aktywacja witamin C i A tuż przed pierwszą aplikacją gwarantuje ich maksymalną siłę i skuteczność.

Ważne informacje:
• Aby osiągnąć najlepsze efekty, zużyj produkt w przeciągu 7 dni/nocy. Jeśli po tym czasie opakowanie nie jest puste, możesz zużyć je w przeciągu 14 dni/nocy od momentu aktywacji, jednak formuła może ulec przebarwieniu, a jej skuteczność może się zmniejszyć w wyniku naturalnego procesu oksydacji witaminy C i A.
• Podczas pierwszych tygodni stosowania może wystąpić suchość, zaczerwienienia lub łuszczenie – są to oznaki działania witamina A działa. Jeśli objawy te nie ustąpią, należy zmniejszyć częstotliwość stosowania i aplikować produkt co drugi dzień. W przypadku wystąpienia podrażnień należy przerwać stosowanie.
• Podczas stosowania witaminy A (retynol) najlepiej jest unikać lub ograniczyć liczbę stosowanych produktów, które:
Zawierają alkohol, substancje przeciwtrądzikowe lub przeciw przebarwieniom, kwasy AHA, BHA i/lub wysokie stężenie substancji aktywnych.
Mają działanie wysuszające lub złuszczające (np. codzienny peeling)
• Jak dostosować pielęgnację w przypadku suchości, zaczerwienień lub łuszczenia się skóry:
Suchość:
Zamień swój tonik oczyszczający na delikatną, niezawierającą siarczanów formułę jak Clinique Extra Gentle Cleansing Foam
Zacznij stosować silnie nawilżające kosmetyki, takie jak Clinique Moisture Surge Intense Skin Fortifying Hydrator lub Clinique Smart Night Custom-Repair Moisturizer
Zacznij stosować maseczki nawilżające, takie jak Clinique Moisture Surge Overnight Mask o Zaczerwienienia:
Zacznij stosować formułę nawilżającą o łagodzących właściwościach, taką jak Clinique Redness Solutions Daily Relief Cream
Zamień swój tonik oczyszczający na delikatną, niezawierającą siarczanów formułę jak Clinique Extra Gentle Cleansing Foam
Zmniejsz częstotliwość stosowania Fresh Pressed Vitamin A (Retinol) i aplikuj produkt co drugi wieczór o Łuszczenie:
Zacznij codziennie stosować delikatny, niezawierający alkoholu peeling, taki Clarifying Lotion 1.0 Twice A Day Exfoliator
Lub raz w tygodniu, stosuj 7-Day Scrub Cream Rinse-Off Formula łącząc ok. 2 cm produktu z wodą. Może się to wydawać nielogiczne, ale stosowanie większej ilości formuły zmniejsza jej działanie złuszczające, ponieważ w ten sposób aplikuje się więcej nawilżającej bazy.

HISTORIA POWSTANIA FRESH PRESSED CLINICAL.
"Witaminy C i A są silnymi substancjami odmładzającymi; stosowane razem, rano i wieczorem, redukują widoczność linii i zmarszczek. Codzienne stosowanie witaminy C zapewnia jaśniejszy, równiejszy koloryt i gładką skórę. W nocy witamina A – znana także jako retinol – wspiera naturalny proces produkcji kolagenu w głębszych warstwach skóry. Z czasem, zmniejsza widoczność linii i zmarszczek przywracając twarzy młody wygląd. Działając razem, skutecznie zwalczają najbardziej widoczne oznaki starzenia." —Dr David Orentreich, Główny Dermatolog Clinique

Obok witaminy C, pomagającej budować silniejszą i bardziej odporną skórę poprzez stymulację syntezy kolagenu i wyrównywanie kolorytu skóry, Clinique odkrył inną, silną formę świeżych witamin, które podniosą jej skuteczność niczym odmładzająca elektrownia. Retynol, czysta forma witaminy A jest jednym z najważniejszych składników polecanych przez dermatologów pacjentom dotkniętym problemami związanymi ze starzeniem się skóry, a którego właściwości są przedmiotem szczegółowych badań i testów.

Clinique przedstawia NOWY Fresh Pressed Clinical Daily + Overnight Booster with Pure Vitamins C 10% + A (retinol), inspirowany naszymi tradycją w dziedzinie dermatologii. Ten nowy podwójny, odmładzający system zapewnia skuteczność w walce z liniami/zmarszczkami i innymi widocznymi oznakami starzenia.

Nasze dogłębne badania kliniczne dowodzą, że dzięki wzajemnie dopełniającemu się działaniu składników przywracających skórze młody wygląd, stosowanie Fresh Pressed Vitamin C rano i Vitamin A wieczorem przez 12 tygodni zapewnia efekty jak w wiodących formułach na receptę**, zmniejszając widoczność linii i zmarszczek.

Dla kogo: Każdy rodzaj cery (1, 2, 3, 4).
1 x C+A
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹