Dostawa gratis od 119 zł      Bezpłatny zwrot      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
PerfumerieOFERTY

Pielęgnacja anti-agingClinique Smart Clinical™ MD Multi-Dimensional Age Transformer Resculpt

Krem do twarzy
30ml
199,00 zł
149,30 zł
497,67 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
50ml
359,00 zł
269,30 zł
538,60 zł / 100 ml
, zawiera VAT
+ prezent gratis
Nr art.319939
Typ skóryskóra dojrzała,skóra normalna
Konsystencjakremowe
Własciwościregenerujący,napinający,regulujący,rewitalizujący,nawilżający
Efektwygładzający,wzmacniający
Wiek30+
PrzeznaczenieTwarz
Typ produktuKremowy
Clinique Smart Clinical MDTM Multi-Dimensional Age Transformer Duo: Resculpt & Revolumize ujędrnia i wygładza skórę tuż po nałożeniu i w miarę regularnego stosowania.

- Kwas hialuronowy: Nawilżanie to klucz do zdrowej, młodzieńczej skóry. Kluczem do nawilżania jest natomiast kwas hialuronowy obdarzony niepowtarzalną zdolnością do zatrzymywania wody w organizmie. Blisko 50% kwasu hialuronowego w naszym organizmie znajduje się w skórze. Jako skuteczna substancja zwilżająca, potrafi on przyciągnąć wodę o ciężarze 1000-krotnie wyższym niż ciężar własny, w związku z czym wykorzystywany jest przez dermatologów w zabiegach ujędrniających. W miarę postępowania procesu starzenia, ilość kwasu hialuronowego obniża się, a zdolność komórek do zatrzymywania wody i kolagenu ulega obniżeniu, prowadząc do utraty elastyczności.
Ciężar cząsteczek ma znaczenie: Dodatkowo, rozmiar i waga cząsteczek kwasu hialuronowego określa głębokość wnikania przez nie w skórę. Cząsteczki o dużym ciężarze dostarczają nawilżenia górnym warstwom skóry, a cząsteczki o średnim i niskim ciężarze – jej głębszym warstwom. Dzięki zawartości cząsteczek kwasu hialuronowego o dużym, średnim i małym ciężarze formuła gwarantuje głębokie nawilżenie oraz błyskawiczny i trwały efekt ujędrnienia.
- Białko sojowe: składnik pochodzenia roślinnego, który zapewnia skórze podbudowę umożliwiającą wypełnienie drobnych linii.
- Ekstrakt z hydrolizowanego białka sojowego/aminokwasów sojowych/drożdży: pomaga zwiększyć zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci oraz zapewnia efekt wygładzenia dzięki wypełnieniu zmarszczek i ograniczeniu chropowatości skóry.
30ml
  • Dostawa gratis od 119 zł
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1