Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Clinique iDDramatically Different Moisturizing BB-Gel

Pielęgnacja twarzy
  • Clinique iD - Zmęczenie
1 szt.
209,00 zł
209,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
bez parabenów
bez sulfatów
nie zawiera substancji oleistych
Nr art.529171
Efektświecący
Konsystencjażel
Typ skórywszystkie rodzaje skóry
Właściwościnawilżający, kojący
Cecha produktubez parabenów, bez sulfatów, nie zawiera substancji oleistych, bezglutenowy, nie zawiera acetonu, nie zawiera laktozy, odpowiedni dla skóry wrażliwej, nie zawiera orzechów, nie zawiera amoniaku, bez ftalanów
PrzeznaczenieTwarz
Baza:
Dramatically Different Moisturizing BB-Gel to lekka, odświeżająca żelowa formuła zapewniająca 8-godzinną trwałość i nawilżenie, która po nałożeniu na skórę przemienia się w produkt wyrównujący koloryt skóry.

Wkład z aktywnym koncentratem - Podrażnienia
Czy marzysz o mniej podrażnionej i zaczerwienionej skórze?
Ten innowacyjny i spersonalizowany koncentrat sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona, a podrażnienia i zaczerwienienia zostaną zminimalizowane. Wkład z aktywnymi składnikami zawiera czysty, skoncentrowany poziom enzymu Lactobaccilus i innych składników aktywnych, które koją delikatną skórę i zapewniają jej poczucie komfortu. Dodaj produkt do bazy nawilżającej, aby stworzyć swój Clinique iD.

Wkład z aktywnym koncentratem - widoczne pory i niedoskonałości:
Czy marzysz o gładkiej skórze i mniej widocznych porach?
Ten innowacyjny i spersonalizowany koncentrat sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona, a pory mniej widoczne. Wkład z aktywnymi składnikami zawiera czyste, skoncentrowane alfa-hydroksykwasy oraz inne składniki aktywne, które ograniczają widoczność porów oraz wygładzają skórę zapewniając jej świeżość i rozjaśnienie. Dodaj produkt do bazy nawilżającej, aby stworzyć swój Clinique iD.

Wkład z aktywnym koncentratem - Zmęczenie
Czy marzysz o przywróceniu skórze energii i zminimalizowaniu oznak zmęczenia?
Ten innowacyjny i spersonalizowany koncentrat sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona, a oznaki zmęczenia zostaną zminimalizowane. Wkład z aktywnymi składnikami zawiera czystą skoncentrowaną taurynę oraz inne aktywne składniki, które stymulują skórę minimalizując oznaki zmęczenia. Dodaj produkt do bazy nawilżającej, aby stworzyć swój Clinique iD.

Wkład z aktywnym koncentratem - Linie i zmarszczki
Czy marzysz o mniej widocznych liniach i zmarszczkach?
Ten innowacyjny i spersonalizowany koncentrat sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona, a linie i zmarszczki mniej widoczne. Wkład z aktywnymi składnikami zawiera czyste skoncentrowane białko z serwatki oraz inne składniki aktywne, które wygładzają i wypełniają drobne linie i zmarszczki na skórze. Dodaj produkt do bazy nawilżającej, aby stworzyć swój Clinique iD.

Clinique iD - Podrażnienia
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹