WINTER BEAUTY DAYS Z RABATEM 20% NA NIEPRZECENIONE PRODUKTY Z KODEM:ZIMA20Skopiuj kod

Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

ClassicDo włosów normalnych

1 szt.
49,90 zł
29,90 zł
29,90 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Wyprzedane
Nr art.906942
Sekret tej innowacyjnej szczotki leży w unikalnym opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. W rezultacie pozwalają na wyjątkowo przyjemne rozczesywanie, oraz redukują łamliwość oraz wypadanie włosów spowodowane szczotkowaniem.
Główny nacisk został położony na skonstruowanie szczotki, która wygląda podobnie jak klasyczne szczotki do włosów, ale jednocześnie ma niepowtarzalny i opatentowany system końcówek. Dla włosów cienkich – końcówki są najbardziej elastyczne, najbardziej miękkie co pozwala delikatnie rozczesywać cienkie włosy od nasady głowy. Dla włosów normalnych – końcówki są średnio elastyczne, a dla włosów grubych – końcówki są najmniej elastyczne, bardziej twarde, co pozwala bez trudu dotrzeć szczotce do nasady głowy, aby móc bez szarpania włosów delikatnie je rozczesać. Szczotka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych.
Każdy kolor dopasowany jest do innego rodzaju włosa. Kolor niebieski przeznaczony jest do włosów grubych, kolor zielony do normalnych, a różowy kolor do cienkich.
1 szt.
  • Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów