Dostawa gratis dla zalogowanych użytkowników     Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Makijaż twarzyCruel Gardenia

Woda perfumowana
75 ml
965,00 zł
1 286,67 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Produkt chwilowo niedostępny
Nr art.950059
Biały kwiat obdarzony słoneczną aurą!
Cruel Gardenia należy do Ekskluzywnej Kolekcji Zapachowej marki Guerlain – gamy zapachów stworzonych dla wielbicieli rzadkich perfum, którzy doceniają szlachetne surowce oraz wyrafinowanie w każdym najmniejszym szczególe.
Spotkanie z tym zapachem jest bezlitosną pułapką, której nikt nie jest stanie przewidzieć… Nasycona słońcem gardenia o bawełnianej aurze zbliża się łagodnie, po czym rozbudza nasze zmysły i prześladuje nasze myśli. Ani mocny, ani wystawny, po prostu bardzo nasycony białym piżmem – zapach ten urzeka nas swoją niebezpieczną zmysłowością. Niewiarygodnie kobiecy, pozostawia po sobie intensywną i diabolicznie ekscytującą aurę, która zapada prosto w serce swoją czułością i wszechobecnością.
Zapach zaprezentowano we flakonie o czystych, nowoczesnych liniach. Jego boczną ściankę zdobi złota metalowa etykieta, dzięki której przypomina cenną książkę. Ten piękny przedmiot wieńczy elegancki drewniany korek. Flakon umieszczono w ametystowym etui o skórzanej fakturze, które można zamienić w szkatułkę na biżuterię.
75 ml
  • Dostawa gratis z Karta Douglas
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów