Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Balsam Ujędrniający
Pielęgnacja miejsc intymnych

150 ml
68,99 zł
45,99 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Dostawa gratis
Wyprzedane
Nr art.034572
Specjalistyczny preparat, który zapobiega wiotczeniu piersi w okresie ciąży i naturalnego karmienia. Wzmacnia elastyczność skóry oraz łagodzi obrzmienia i bolesność. Posiada formulację stworzoną specjalnie dla kobiet ciężarnych (od 4. miesiąca ciąży) oraz dla matek karmiących piersią. Produkt o delikatnym, hipoalergicznym zapachu.
MINIMALISTYCZNA RECEPTURA Kosmetyk oparto na prostych i delikatnych składnikach, odpowiednich dla kobiet w ciąży i matek karmiących. W trosce o ich wrażliwą skórę i bezpieczeństwo dziecka, starannie wyselekcjonowane komponenty zapewniają łagodność działania, a zarazem wysoką skuteczność produktu.
DARITOSUM II SKIN Specjalistyczny roślinny kompleks, który stymuluje procesy naprawcze i odbudowuje włókna kolagenowe w skórze. Zapobiega tworzeniu się rozstępów oraz redukuje rozstępy już istniejące.
BIOPLANT CALM Łagodzi uczucie obrzmienia oraz bolesność piersi.
ALMOND OIL Olejek migdałowy, który zwiększa elastyczność i sprężystość skóry, przez co jest ona bardziej odporna na działanie czynników powodujących wiotczenie i tworzenie się rozstępów.
VITAMIN-E COMPLEX Nawilża, wzmacnia i wygładza skórę.
150 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹